Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Developer Dynamics 365 Business Central / NAV

Alna Business Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji Dynamics 365 Business Central/ NAV,

  • Programowanie modyfikacji,

  • Projektowanie raportów i zmiany szablonów dokumentów,

  • Rozwiązywanie problemów i identyfikacja błędów,

  • Integracje z systemami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania w dowolnym języku obiektowym,

  • Umiejętność łatwego uczenia się i dobra organizacja pracy,

  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu w C/AL i AL,

  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu C# oraz znajomość SQL,

  • Podstawowa wiedza w zakresie obszarów biznesowych: finansów i księgowości, sprzedaży, zakupów,

  • Znajomość SQL Server Reporting Services (SSRS)

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjną strukturę wynagrodzenia,

  • Pracę w środowisku ludzi o jednym z najwyższych poziomów kompetencji w Polsce i na Świecie

  • Szkolenia w zakresie prowadzenia profesjonalnych projektów informatycznych,

  • Udział w projektach krajowych i zagranicznych,

  • Uzyskanie oficjalnych międzynarodowych certyfikatów Microsoft Dynamics 365 dla developerów,

  • Pracę zdalną lub w model hybrydowy zachowując work-life balance,

  • Biuro przy warszawskiej starówce,

  • Pakiet medyczny i sportowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Alna Business Solutions Sp. z o.o.

Alna Business Solutions istnieje od ponad 25 lat i jest międzynarodowym liderem konsultingu oraz wdrażania rozwiązań IT w zakresie zarządzania biznesem w krajach Europy Centralnej. Głównym obszarem działalności jest dostarczanie usług wdrożeniowych i doradczych w obszarze nowoczesnych technologii informatycznych ERP.

Alna zrealizowała ponad 500 projektów wdrożeniowych systemów ERP m.in. Microsoft Dynamics 365 Business Central / NAV (Navision), Microsoft Dynamics 365 / AX (Axapta) w 30 krajach na całym świecie. W Polsce specjalizuje się w realizacji najwyższej jakości usług dla Microsoft Dynamics 365 Business Central / NAV.

Przewiń do profilu firmy