Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Developer

ANTWERK sp. z o.o. O firmie

  • Portowa 22A
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ANTWERK sp. z o.o.

Portowa 22A

Kraków

Do naszych projektów poszukujemy osób zaangażowanych i mówiących bardzo dobrze po angielsku. Jest to bardzo ważne, ponieważ w naszym modelu biznesowym jesteśmy nie tylko dostawcą technologii, ale również konsultantem biznesowym. Innymi słowami, uczymy klientów, jak te technologie mogą rozwijać ich firmy.
Komunikatywny i znający angielski senior to kluczowa rola w zespole developerów.
Senior developer powinien w sposób świadomy podchodzić do rozwoju własnego oraz swojego zespołu. Ciągłe doskonalenie poprzez podejmowanie zadań rozwojowych, powinno być priorytetem i mieć miejsce
codziennie.

Miejscem pracy jest Kraków. Codzienna komunikacja odbywa się w języku polskim, angielskim i rosyjskim.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie od podstaw rozbudowanych systemów PO
  • Tworzenie i utrzymanie integracji z systemami wspierającymi
  •  Współuczestniczenie w planowaniu kolejnych funkcji systemu (Twój głos ma dla nas wielkie znaczenie!),
  • Wspieranie innych członków zespołu w rozwoju poszczególnych gałęzi naszego biznesu.
  • Utrzymanie integracji z systemami wspierającymi
  • Współuczestniczenie w planowaniu kolejnych funkcji systemu
  • Projektowanie I budowanie warstwy front/back-end oraz rozwijanie istniejących funkcjonalności oprogramowania wspierającego pracę.
  • Przeprowadzanie code reviews.
  • Koordynacja realizacji i zapewnienie zgodności powierzonych projektów z ustalonym zakresem, harmonogramem i budżetem.
  • Efektywne zarządzanie zespołem zgodnie z Wizją, Misją i Wartościami firmy.

Wymagania:

  • Posiadasz min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Jesteś osobą zorientowaną na osiąganie postawionych celów
  • Zaangażowanie, chęć poznawania nowych technologii, podążanie za trendami technologicznymi w branży.
  • Znajomość na zaawansowanym poziomie: Python, Java, C++.
  • Doświadczenie w pracy z systemem Linux
  • Znajomość języka angielskiego I polskiego na poziomie minimum B2

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie składać się będzie z części stałej oraz premii)
  • Pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Pracę w ustalonych godzinach 9-17 pn-pt

Ogłoszenie archiwalne