Senior Developer

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Lubelska 34, 11-041 Olsztyn, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-22
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2019-09-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Zortrax S.A. tworzymy innowacyjne rozwiązania druku 3D. Ich kluczowym elementem jest oprogramowanie do przetwarzania modeli 3D i przygotowania ich do druku (’slicer’). Poszukujemy samodzielnych pasjonatów, najlepiej doświadczonych w budowaniu wydajnych aplikacji przetwarzających dane 3D.

    Miejsce pracy: Olsztyn
    Numer referencyjny: SD/22.08.19/OLN
    Zadania:
    • Rozwój oprogramowania Z-Suite
    • Tworzenie nowych algorytmów przetwarzania modeli 3D
    • Tworzenie wydajnych i estetycznych metod wizualizacji 3D
    Wymagania:
    • Bardzo dobra znajomość C#
    • Doświadczenie w tworzeniu lub implementacji algorytmów
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    • Znajomość narzędzi i praktyk programistycznych

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Znajomość C/C++
    • Udokumentowane portfolio samodzielnie stworzonych projektów
    • Studia wyższe z obszaru matematyki
    • Doświadczenie z grafiką 3D
    • Doświadczenie w programowaniu usług sieciowych

    Oferujemy:

    • Stabilną i interesująca pracę w przyjaznym środowisku
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Wpływ na rozwój organizacji

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom