Oferta pracy

Senior DevOps - Architekt i Administrator Infrastruktur

Gabos software

  • Mikołowska 100, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Mikołowska 100

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kubernetes

  • Docker

  • Jenkins

  • Git

  • GitLab

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • praca z zespołem deweloperskim celem utworzenia optymalnego środowiska opartego o RKE2,

  • instalacja i administracja wielowęzłowymi klastrami Kubernetes,

  • konfiguracja i zarządzanie procesami CI/CD opartymi o Jenkins, Docker i Fleet,

  • implementacja rozwiązań automatyzujących prace deweloperskie (np. wdrożenie Istio w ramach działania aplikacji),

  • rozwiązywanie problemów w deploymencie aplikacji,

  • monitorowanie środowisk i reagowanie w przypadkach awarii.

Nasze wymagania

  • zaawansowana znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows.

  • znajomość technologii :

  • Kubernetes (RKE, RKE2, mile widziany OpenShift),

  • Docker, Docker-Compose,

  • Jenkins, Fleet,

  • SonarQube,

  • Istio, KeyCloak, KrakenD,

  • Git, GitLab, Quay.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z platformą Kubernetes i systemami CI/CD,

  • doświadczenie w pracy z witalizatorami Hyper-V, ESXi, oVIRT,

  • znajomość zagadnień sieciowych i bezpieczeństwa (przede wszystkim w systemach operacyjnych Linux).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę B2B (samozatrudnienie),

  • realizację dużych i skomplikowanych projektów również w ramach grupy kapitałowej WASKO, której jesteśmy częścią,

  • pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań,

  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń, współpracę z naszymi Ekspertami,

  • będziesz miał realny wpływ na realizowane projekty,

  • zapewniamy atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy,

  • dajemy Ci możliwość działu w innowacyjnych i prestiżowych projektach medycznych,

  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover), oraz karnetów sportowych (Medicover Sport),

  • posiadamy grupową ofertę ubezpieczeniową na życie,

  • zapewniamy przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa na żywo / rozmowa zdalna

4

Decyzja

Z kim będziesz pracować?

  • Praca z doświadczonym zespołem deweloperskim.

Gabos Software Sp z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom autorskie oprogramowanie, usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy