Oferta pracy

  • Docker

  • npm

  • Git

  • GitHub

  • Bash

  • RPA

  • Automation Anywhere

  • Robot Framework

  • UiPath

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • Maven

  • Gradle

  • Shell scripts

  • ELK Stack

  • Beats

  • Helm

  • Nexus

  • GitLab

  • SonarQube

  • Atlassian

  • Liquibase

  • Vault

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osób, które będą pełnić rolę wiodącej osoby technicznej. Na tym etapie mówimy o pracy nad zadaniami technicznymi i zarządzaniu małym zespołem DevOps, który jest ciągle rozwijany w zależności od potrzeb projektowych. Głównym założeniem tego stanowiska jest zarządzanie zespołem w celu wsparcia w codziennej pracy projektowej CTO, a z drugiej strony praca nad zadaniami stricte technicznymi, research rozwiązań oraz dalszy rozwój wiedzy technicznej. Stanowisko pozwala na to, aby z jednej strony mieć wpływ na zespół i kierunek prac projektowych, a z drugiej strony dalej mieć kontakt z technologią i wykonywać zadania stricte techniczne. Obszary projektowe są różnorodne w obrębie automatyzacji DevOps, Observability, CI/CD, konfiguracji środowiska Cloud.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kilkuosobowego zespołu DevOps w bezpośredniej współpracy z CTO

  • Odpowiedzialność za organizację prac projektowych, podział zadań, wpływ na sposób ich realizacji, kontrolowanie pracy zespołu oraz wspieranie pozostałych członków zespołu w codziennej pracy jak i motywowanie zespołu do działania

  • Bezpośrednia współpraca z CTO w celu organizacji prac projektowych i kontrolowania sytuacji w zespole

  • Pełnienie wiodącej roli osoby technicznej w zespole w tym wsparcie i mentoring mniej doświadczonych osób

  • Realizacja zadań związanych z obszarem automatyzacji, budowaniem i projektowaniem pipline'ów CI/CD, konfiguracji środowiska chmurowego w tym systemy do monitoringu

  • Realizacja projektów dla Klientów zewnętrznych w środowisku open source oraz poszukiwanie rozwiązań w ramach wewnętrznych prac zespołu

  • Poszukiwanie rozwiązań problemów, nauka nowych technologii, dalszy rozwój wiedzy/kompetencji technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarach związanych z sektorem IT

  • Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze DevOps

  • Doświadczenie zawodowe w roli technicznego lidera zespołu

  • Ekspercka wiedza z zakresu procesu CI/CD, środowiska Cloud (konfiguracja Kubernetesa na środowisko chmurowe), tworzenia rozwiązań w oparciu o mikroserwisy + systemy do monitoringu

  • Znajomość narzędzi potrzebnych do realizacji zadań w obszarze DevOps (konteneryzacja, repozytoria kodu, narzędzia do automatyzacji, znajomość środowiska Linux, itd.)

  • Umiejętność pracy z ludźmi, zarządzania zespołem w kontekście podziału zadań, organizacji prac w zespole, tworzenia odpowiednich relacji z innymi osobami

  • Nastawienie na współpracę z zespołem w roli wiodącej osoby technicznej, która wspiera zespół i występuje w roli mentora dla mniej doświadczonych osób

  • Otwarta postawa, nastawienie na rozwiązywanie problemów i przede wszystkim komunikację w zespole, w której przede wszystkim obie strony szanują rozmówcę

  • Umiejętności miękkie pozwalające na pracę z osobami na różnych szczeblach w środowisku biznesowym

  • Chęć do nauki, dalszego rozwoju wiedzy technicznej jak i szukania rozwiązań problemów technicznych

  • Znajomość j. angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • devOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Przede wszystkim praca na projektach open source'owych i możliwość rozwoju kompetencji biznesowych/miękkich jak i technicznych

  • Nowoczesne podejście do prowadzenia projektów IT, pracy nad technologią oraz zarządzanie zespołami

  • Wiodącą rolę w zespole, która jest niezbędnym wsparciem dla zespołu i CTO

  • Współpracę z otwartym zespołem na dzielenie się wiedzą dzięki czemu następuje dyfuzja wiedzy i kompetencji

  • Twój przełożony, to osoba techniczna, która bardzo dobrze porusza się w środowisku biznesowym, ale również w świecie technologii

  • Pracę w oparciu o różnorodne technologie/narzędzia, które są popularne na rynku m. in. narzędzia Atlassian, ELK stack, Beats, bazy danych, narzędzia open-source, bazy danych, GitHub, GitLab, SonarQube, Jenkins, Liguibase, Ansible, Vault, Nexus, Helm, Linux, języki skryptowe, języki programowania i wiele innych :-)

  • Niezbędne narzędzia do pracy w obszarze DevOps

  • Odpowiedni sprzęt: nowy laptop, dodatkowy ekran min. 29 cali, telefon służbowy + 40 GB danych

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej (na etapie Covid 100% pracy zdalnej; po Covid 50% pracy zdalnej).

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Wstępna rozmowa z Rekruterem

3

Spotkanie z Menadżerem zespołu - weryfikacja techniczna

4

Decyzja o współpracy

5

Witamy na pokładzie :-)

Działamy jako grupa - Master Care i Savigo. Uzupełniamy nasze portfolio usług poprzez realizację projektów w ramach kontraktingu w obszarze IT i Telco jak i realizacji projektów IT. Master Care łączy z sukcesami swoich Klientów z bardzo dobrymi specjalistami na różnorodnych projektach. Natomiast Savigo, to nowoczesny software house, który specjalizuje się w automatyzacji (CI/CD, RPA, Observability), rozwiązaniach chmurowych oraz sztucznej inteligencji.

Savigo nabiera coraz bardziej wiatr w żagle i oczekujemy na naszym pokładzie kolejnej osoby w zespole ! W Savigo czekają na Was osoby, które są pasjonatami zaawansowanych technologii i mają różnorodne doświadczenia zawodowe. Savigo, to nie tylko projekty i wyzwania, ale również rozwój zawodowy i współpraca z świetnymi ludźmi, którzy dbają o dobrą atmosferę w zespole.

Przewiń do profilu firmy