Oferta pracy

Senior DevOps Engineer

PSE INNOWACJE SP Z O OO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bash

  • Unix

  • Linux

  • Docker

  • HAProxy

  • Nginx

  • Ansible

  • CI/CD

  • Jenkins

  • GitLab

Mile widziane

  • Nomad/Consul/Vault

  • Terraform

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie systemów IT dla PSE S.A.

  • Budowa, wdrożenie i rozwój platformy konteneryzacji

  • Wdrażanie i utrzymywanie procesów CI/CD

  • Wdrażanie i utrzymywanie narzędzie DevSecOps, wsparcie deweloperów w codziennym procesie wytwarzania oprogramowania SSDLC

  • Udział w bieżących pracach zespołów projektowych wdrażających rozwiązania IT w PSE S.A.

  • Praca w wysokich standardach zapewnienia bezpieczeństwa Secure-Software Development LifeCycle

  • Twórcza praca w małych zespołach prowadzonych w metodyce Scrum

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Administrator/DevOps/SysOps

  • Bardzo dobra znajomość platform konteneryzacji (HashiCorp Nomad/Kubernetes)

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do wsparcia procesów CI/CD (Jenkins, Gitlab CI, Nexus, Ansible)

  • Bardzo dobra znajomość systemów Linux (preferowany RHEL)

  • Dobra znajomość serwerów HTTP Reverse Proxy (NGINX, Apache, Fabio)

  • Dobra znajomość serwerów aplikacyjnych (Wildfly, JBoss EAP, Oracle Weblogic)

  • Wiedza z zakresu zabezpieczenia serwerów aplikacyjnych, systemów operacyjnych (OWASP, ModSecurity, SELinux)

  • Znajomość protokołów/standardów: TCP/IP, HTTP, SSL/TLS, PKI, x.509

  • Wiedza z zakresu implementacji procesów zapewnienia bezpieczeństwa dla systemów i aplikacji

  • Podstawowa wiedza z zakresu administracji baz danych (Oracle, PostgreSQL)

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym (umiejętność analizy dokumentacji technicznej)

  • Umiejętność pracy z narzędziami do obsługi zadań (JIRA)

  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej w oparciu o narzędzia (MS Visio, EnterpriseArchitect, Confluence)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce sektora energetycznego

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premii i nagród

  • Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet benefitów, w tym m.in. prywatną opiekę medyczną, karty sportowe

  • Przyjazne środowisko pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy