Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Digital Acquisition Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Senior Digital Acquisition Specialist [Search Marketing & Content]
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współtworzenie i nadzorowanie strategii obecności Samsung w SEM oraz SEO
  • Realizacja i optymalizacja kampanii sklepsamsung.pl w Strefie Marek Allegro oraz Ceneo.pl
  • Monitorowanie i analiza wyników kampanii oraz identyfikacja możliwości zwiększenia ROI
  • Zarządzanie projektami content marketingu
  • Koordynowanie i współpraca z zespołem PR i agencjami nad tworzeniem treści odpowiadającej zapytaniom użytkowników na każdym etapie ścieżki zakupowej
  • Monitoring jakości treści na poszczególnych etapach ścieżki zakupowej
  • Koordynowanie procesu przygotowywania treści stron marketingowych
  • Optymalizacja stron docelowych pod kątem wyników wyszukiwania
  • Analiza rynku pod kątem optymalizacji efektywności SEO i SEM
  • Rozbudowa fraz kluczowych zarówno pod kątem płatnych jak i bezpłatnych wyników wyszukiwania
  • Monitoring oraz optymalizacja wydatków marketingowych

Wymagania:

  • Min. 2-3 lata doświadczenia SEM, SEO, content marketing na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w rozwoju strategii budowania ruchu w organicznych wynikach wyszukiwania
  • Znajomość Google Adwords, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, panelu dla sklepów w Allegro i Ceneo.pl
  • Znajomość podstawowych zasad UX
  • Znajomość zasad SEO copywriting
  • Znajomość procesu produkcji digital content
  • Doświadczenie w performance marketingu i ecommerce oraz zrozumienie zagadnień z zakresu Digital
  • Zdolności analityczne i umiejętność  budowania rekomendacji biznesowych na bazie wyciągniętych wniosków
  • Doświadczenie w realizacji kampanii sklepów internetowych Allegro Ads i Ceneo.pl mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Certyfikat Google Adwords i Google Analytics IQ mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość nauki wielu narzędzi związanych z marketingiem internetowym i e-commerce
  • Współudział w realizacji kampanii o szerokim zasięgu
  • Praca w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się