Oferta pracy

Senior Digital Marketing Specialist

Yieldbird Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, zarządzanie i rozwój długotrwałych relacji z klientami bezpośrednimi, domami mediowymi, a także wydawcami CEE w zakresie sprzedaży powierzchni reklamowej w modelu Programmatic

  • Tworzenie oferty, strategii i rekomendacji w obszarze programmatic dla nowych i obecnych klientów

  • Uruchamianie kampanii w modelu Programmatic, analiza efektywności i optymalizacja

  • Przygotowanie raportów post-buy dotyczących wyników kampanii

  • Realizacja celów finansowych i biznesowych z powierzonego obszaru

  • Rozwój i opieka nad ofertą produktową oraz śledzenie trendów w ekosystemie reklamy zautomatyzowanej

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych (preferowane kampanie programatyczne)

  • Znajomość platform SSP, DSP i technologii adserverowych

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy z liczbami

  • Samodzielność, umiejętność zarządzania czasem i swoją pracą

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, proaktywność, odwaga w dzieleniu się swoimi uwagami i pomysłami

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się firm w obszarze AdTech

  • Elastyczne godziny pracy

  • Elastyczna forma zatrudnienia - B2B lub Umowa o Pracę

  • Praca zdalna lub jeśli wolisz w naszym biurze w Warszawie lub Krakowie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: lekcje języka angielskiego z nativem, opieka medyczna (enel med lub luxmed), karta Multisport, WellBee, usługi konsjerża (AskHenry), indywidualny budżet rozwojowy, home office bonus

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w obszarze AdTech, która realizuje grant badawczy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • multisport

  • wellbee platform

  • AskHenry

  • home office bonus

  • training budget

We’re one of the fastest growing IT companies in Central Europe. We provide support and services to more than 250 publishers in 30+ countries in programmatic business. We invest a lot in company culture, helping our team grow, expand their knowledge and experience. We don’t forget to have fun too!

Przewiń do profilu firmy