Oferta pracy

Senior Digital Marketing Specialist

Cersanit S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji i zarządzanie działaniami e-marketingowymi z uwzględnieniem charakteru marek Cersanit i Opoczno.

  • Zarządzanie stronami internetowymi marki Cersanit i Opoczno.

  • Bieżąca aktualizacja strony o ofertę produktową, tworzenie landing page’y oraz wdrażanie nowych funkcjonalności.

  • Monitorowanie i analiza ruchu na stronach internetowych oraz tworzenie rekomendacji usprawnień.

  • Planowanie i rozwój SEO.

  • Koordynowanie działań z zespołami wewnątrz firmy.

  • Nawiązywanie i utrzymanie współpracy z agencjami digitalowymi i developerskimi.

  • Opracowanie cyklicznych analiz i raportów.

Nasze wymagania

  • Zdobyłeś/aś min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Z sukcesem samodzielnie realizowałeś/aś projekty digital-marketingowe.

  • Rekomendowałeś/aś i wdrażałeś/aś zmiany na stronach www, przy współpracy z programistami oraz deweloperami.

  • Masz doświadczenie w obszarze marketingu internetowego SEO/SEM oraz pracy w systemach CMS i CRM.

  • Potrafisz praktycznie wykorzystywać znajomość narzędzi: Google Analytics, Senuto/Semstorm itp., Facebook Insight.

  • Wyróżnia Cię podejście analityczne i umiejętność wyciągania wniosków.

  • Swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem.

  • Realny wpływ na wygląd marek Cersanit i Opoczno w sieci.

  • Wysoką samodzielność i otwartość na Twoje pomysły.

  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia.

  • Możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy.

  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku.

  • Kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy