Oferta pracy

Senior Digital Marketing Specialist

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja kampanii digitalowych

  • pomiar i pozycjonowanie obecności marki online

  • udział w tworzeniu, rozwoju i utrzymaniu serwisów internetowych firmy

  • współtworzenie nowych podstron serwisów we współpracy z innymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi

  • współpraca i koordynacja działań agencji przy tworzeniu materiałów w podległym obszarze

  • analizowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań

  • rozwój narzędzi wspierających marketing i sprzedaż, np. narzędzia do lead managementu

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych i kampanii o różnych priorytetach

  • dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne (znajomość narzędzi np. Google Analytics, Google Tag Manager)

  • znajomość zasad działania systemów CMS wraz z podstawowym zrozumieniem technicznym

  • zorientowanie w aktualnych trendach w digital marketingu

  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć podejmowania nowych wyzwań – również technologicznych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

Mile widziane

  • doświadczenie agencyjne (praca w agencji digital/performance/kreatywnej itp.)

  • znajomość obszaru e-commerce

  • posiadanie certyfikatu DIMAQ

  • wiedza z zakresu integracji narzędzi Marketing Automation z serwisami www

  • znajomość zagadnień User Experience

  • znajomości rynku usług finansowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole

  • szkolenia i programy rozwojowe

  • pracę hybrydową - zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program Wellbeing

  • buisness casual dress code