Oferta pracy

Senior Digital Media Planner Buyer

OMD

  • Ibisa 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

OMD

Ibisa 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu strategii digital dla klientów.

  • Budować i utrzymywać relacje z klientami.

  • Przygotowywać i tworzyć media plany digital.

  • Realizować kampanie digital dla międzynarodowych klientów.

  • Raportować wyniki prowadzonych działań.

  • Przygotowywać oraz prezentować raporty post-buy.

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w pracy w domu mediowym i lubisz pracę z klientem.

  • Umiesz planować i wdrażać strategie digitalowe dla klientów korporacyjnych.

  • Znasz biegle język angielski – WARUNEK KONIECZNY - praca z klientem anglojęzycznym.

  • Biegle obsługujesz narzędzia do planowania i zakupu mediów oraz znasz modele rozliczeń z reklamodawcami.

  • Masz analityczny umysł, znasz Excela a analiza danych, to coś co naprawdę lubisz :)

  • Posiadasz umiejętności prezentacyjne.

  • Lubisz dzielić się swoją wiedzą.

To oferujemy

  • Świetną atmosferę pracy, wzajemny szacunek i akceptację.

  • Szkolenia i możliwość rozwoju - uczymy się od siebie nawzajem, ale czerpiemy wiedzę również z najważniejszych konferencji, szkoleń i warsztatów branżowych.

  • Ciekawe projekty prowadzone dla prestiżowych marek.

  • Busa firmowego, który spod metra zawsze dowiezie Cię do biura na czas :)

  • Bezpłatny, duży parking, na którym zawsze znajdziesz dla siebie miejsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne