Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Dynamics 365 F&O Consultant

XPLUS S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics 365

Twój zakres obowiązków

  • udział w kreowaniu i implementacji polityk finansowych, controllingowych, audytowych największych spółek krajowych i zagranicznych

  • wdrażanie i konfigurowanie procesów finansowych Microsoft Dynamics 365 F&O dla czołowych firm w Polsce i Europie

  • analiza potrzeb biznesowych i wymagań klientów

  • współpraca z developerami w ramach tworzenia nowych funkcjonalności

  • prowadzenie testów w celu optymalizacji produktu

  • prowadzenie szkoleń dla klientów na etapie wdrożenia oraz optymalizacji

Nasze wymagania

  • masz 5-letnie doświadczenie w pracy na systemach finansowych klasy ERP

  • znasz Microsoft Dynamics 365 F&O/AX lub systemy IFS, Business Central

  • posiadasz zdolność analitycznego myślenia

  • jesteś sumienny, samodzielny oraz świetnie zorganizowany

  • jesteś dyspozycyjny i gotowy do wyjazdów służbowych - 30%

  • wiesz na czym polega teamwork i chętnie dzielisz się wiedzą

  • znasz język angielski (min. B2)

  • masz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • udział w programach wdrożeniowych kluczowego partnera Microsoftu

  • współudział w cyfrowej transformacji naszych klientów oraz w tworzeniu nowych architektur finansowych

  • dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT

  • wsparcie w zdobywaniu certyfikatów Microsoft

  • zgrany zespół, z którym będziesz świętować wspólne sukcesy podczas wyjazdów integracyjnych do najpiękniejszych miejsc w Polsce

  • możliwość pracy zdalnej

  • doskonalenie języka angielskiego

  • pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

XPLUS S.A.

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

Przewiń do profilu firmy