Oferta pracy

Senior E-commerce Key Account Specialist

EDIPRESSE POLSKA S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • współuczestniczenie w procesie realizacji strategii e-commerce w obszarze sprzedaży

  • organizacja pracy oraz monitorowanie i rozliczanie wyników zespołu handlowego zgodnie z celami przychodowymi działu oraz innymi jakościowymi

  • raportowanie tych wyników do szefa działu, przygotowywanie regularnych analiz i raportów sprzedażowych

  • opracowywanie procesów i procedur związanych z pozyskiwaniem i obsługą klienta

  • wycena kampanii rozliczanych w modelu efektywnościowym dla nowych zleceń i Klientów

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów dla produktów reklamowych rozliczanych w modelach efektywnościowych (m.in. CPC, CPS, CPL, CPA)

  • realizacja i optymalizacja kampanii rozliczanych w modelach efektywnościowych

  • wsparcie merytoryczne i handlowe dla współpracowników oraz pozostałych osób w firmie

  • dbanie o utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta w dziale handlowym oraz wysoki poziom merytoryczny członków zespołu handlowego

  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji ofertowych dla klientów VIP, a także konkretnych rozwiązań dedykowanych Klientom efektywnościowym, jak i w połączeniu z innymi produktami reklamowymi

  • wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację współczynnika konwersji bądź innego KPI klienta (COS, ROAS, itd.)

  • praca na narzędziach sprzedażowych typu CRM

  • przygotowywanie prezentacji post-buy

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku w obszarze sprzedaży e-commerce / performance

  • doświadczenie w sprzedaży produktów online (mile widziane doświadczenia na stanowisku Senior Key Account Manager w Agencjach Performance Marketingowych lub Sieciach Afiliacyjnych)

  • znajomość narzędzi służących do analityki internetowej (dobra znajomość Google Analytics)

  • umiejętność analizy danych z wykorzystaniem systemów analityki internetowej i MS Excel

  • doskonale rozwinięte umiejętności negocjacyjne, budowania relacji z Klientem oraz prezentacji produktu

  • mile widziana znajomość rynku i Klientów z branży Fashion & Beauty lub Moda i Uroda

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie wybranej formy: umowy o pracę lub B2B(z płatnymi urlopami)

  • system premiowania za wyniki w pracy

  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną i możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie oraz karty sportowe, zniżki na kursy językowe

  • pracę w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcję ze swojej pracy;

  • miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy;

  • dużą samodzielność działania;

  • pracę w międzynarodowej firmie multimedialnej z silną pozycją rynkową.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

EDIPRESSE POLSKA S.A.

Edipresse Polska to firma mediowa z silną pozycją na rynku wydawniczym oraz w obszarze mediów cyfrowych. Wyróżniamy się znaczącymi i rosnącymi przychodami w obszarze Internetu oraz silnymi brandami zarówno w segmencie magazynów jak i digital.

Intensywnie rozwijamy nasze portfolio serwisów internetowych (m.in. polki.pl, viva.pl, wizaz.pl, party.pl, niania.pl, mamotoja.pl) oraz magazyny. Stale pracujemy nad usprawnieniem naszych portali i wprowadzamy nowe pomysły związane z e-commerce.

Przewiń do profilu firmy