Oferta pracy

Senior E-commerce Manager

Veritas Recruitment

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Dla naszego klienta - Grupy Emoti - lidera branży eventowej poszukujemy przebojowej, energicznej osoby, która tchnie nowe życie w dział marketingu, ale również zorganizowanej i twardo stąpającej po ziemi, aby zarządzać rozwojem firmy od strony e-commerce na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i rozwijanie strategii e-commerce w podległych projektach;
  • Współtworzenie strategii sprzedaży i zarządzania ofertą na określonych rynkach;
  • Delegowanie zadań operacyjnych do specjalistów i nadzorowanie pracy agencji zewnętrznych;
  • Wdrożenie KPI dla wszystkich podejmowanych aktywności w zakresie marketingu cyfrowego;
  • Zarządzanie wysokobudżetowymi projektami (budżet ponad 1 mln. Euro) oraz zapewnienie efektywności wydatków na digital marketing;
  • Płynna współpraca z interesariuszami wewnątrz całej organizacji (projekty krajowe oraz międzynarodowe);
  • Analiza bieżących trendów w świecie e-commerce i marketingu cyfrowego;
  • Analiza otoczenia biznesowego i konkurencyjności na rynku podległych projektów;
  • Raportowanie wykonanej pracy do CEO Grupy Emoti.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze marketingu, w tym obligatoryjnie minimum 3 lata doświadczenia w branży e-commerce;
  • Umiejętności zarządzania projektami e-commerce w wielu aspektach: marketing, sprzedaż i zarzadzanie ofertą, rozwój platformy e-commerce, UX/UI;
  • Praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia działań w zakresie performance marketingu;
  • Rozumienie i umiejętność tworzenia strategii marketingu wielokanałowego w e-commerce;
  • Znajomość mechanizmów marketing automation i praktycznego ich zastosowania;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2, mile widziane C1);
  • Kreatywność;
  • Nieszablonowe myślenie;
  • Can do attitude.

Mile widziane:

  • Umiejętność wdrażania długofalowych procesów SEO;
  • Uczestnictwo w projektowaniu w rozwiązań e-commerce w roli product ownera;
  • Praktyczna znajomość zasad projektowania UX/UI.

Zapraszamy do aplikowania!

Poznaj nas, zobacz nasze projekty i jak pracujemy
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne