Oferta pracy

Senior Editorial Designer

Grupa Saatchi & Saatchi Poland (Saatchi & Saatchi Poland / Interactive Solutions)

  • Warszawa

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 lat temu
  • Specjalista
Grupa Saatchi & Saatchi Poland  (Saatchi & Saatchi Poland / Interactive Solutions)

Saatchi & Saatchi Poland - zintegrowana agencja reklamowa, łącząca kompetencje full service oraz digital i top new media shop. Jedna z najczęściej nagradzanych agencji w Polsce i w regionie Central and Eastern Europe m.in. 2012
i 2013 Agencja roku wg KTR, 2013 Agencja Interaktywna roku, 2014 Agencja Roku Impactor.

Interactive Solutions (część Grupy Saatchi & Saatchi), jedna z największych interaktywnych agencji kreatywnych
w Polsce, a także dedykowany globalny partner digitalowy Saatchi & Saatchi. Obecna w biurach S&S w Warszawie, Nowym Jorku, Genewie, Dubaju i Budapeszcie. Agencja specjalizuje się w tworzeniu i realizacji kompleksowych strategii, komunikacji i technologii digital, ze szczególnym wykorzystaniem kanału eCommerce  (Global eCommerce Centre of Excellence w sieci Saatchi & Saatchi).  Największy bezpośredni Klient IS to P&G, którego agencja obsługuje na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • Bogate doświadczenie w realizacji projektów reklamowych typu wydawniczego (katalogi, magazyny, broszury, znak, print, opakowanie), poparte interesującym portfolio
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zdobywane w agencji reklamowej
  • Głębokie zrozumienie i szacunek dla zasad typograficznych :)
  • Perfekcyjna znajomość programów InDesign, Illustrator, Photoshop
  • Nieomylne wyczucie proporcji i dobre oko do szczegółów
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą z teamem
  • Umiejętność współpracy z Klientem
  • Otwartość, komunikatywność
  • Umiejętność budowania kompromisów
  • Czerpanie radości z projektowania i umiejętność proponowania kreatywnych rozwiązań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie wysokiej jakości projektów graficznych typu wydawniczego + opakowania, dla czołowych klientów agencji
  • Współpraca z Art Directorami, Fotografami i Digital Graphic Designerami na poziomie kreacji i egzekucji materiałów wydawniczych

OFERUJEMY:

  • Perspektywy rozwoju zawodowego w renomowanej i nieustannie rozwijającej się Agencji pod okiem najwyższej klasy Designerów
  • Pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole pełnym wyrazistych osobowości
  • Możliwość realizowania unikatowych projektów dla najciekawszych Klientów
  • Kreatywną i inspirującą atmosferę pracy
  • Swobodną wymianę myśli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych przez Publicis Communications (MSLGROUP sp. z o. o., ul. Domaniewska 42, 02-672 Warszawa; Publicis sp. z o. o., ul. Wołoska 9 A, 02-583 Warszawa; Publicis Lion sp. z o.o., ul. Wołoska 9 A, 02-583 Warszawa; Publicis DWL sp. z o. o., ul. Wołoska 9 A, 02-583 Warszawa; INTERACTIVE SOLUTIONS sp. z o. o., ul. Mazowiecka 38, 60-623 Poznań; Saatchi & Saatchi Poland sp. z o. o., ul. Domaniewska 42, 02-672 Warszawa; Leo Burnett sp. z o. o., ul. Wołoska 9 A, 02-583 Warszawa; G7 sp. z o. o., ul. Wołoska 9, 02-583 Warszawa) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. Wiem, że przysługuje mi prawo do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawienia.

Ogłoszenie archiwalne