Senior Editorial Designer

Grupa Saatchi & Saatchi Poland (Saatchi & Saatchi Poland / Interactive Solutions)O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista
Grupa Saatchi & Saatchi Poland  (Saatchi & Saatchi Poland / Interactive Solutions)

Saatchi & Saatchi Poland - zintegrowana agencja reklamowa, łącząca kompetencje full service oraz digital i top new media shop. Jedna z najczęściej nagradzanych agencji w Polsce i w regionie Central and Eastern Europe m.in. 2012
i 2013 Agencja roku wg KTR, 2013 Agencja Interaktywna roku, 2014 Agencja Roku Impactor.

Interactive Solutions (część Grupy Saatchi & Saatchi), jedna z największych interaktywnych agencji kreatywnych
w Polsce, a także dedykowany globalny partner digitalowy Saatchi & Saatchi. Obecna w biurach S&S w Warszawie, Nowym Jorku, Genewie, Dubaju i Budapeszcie. Agencja specjalizuje się w tworzeniu i realizacji kompleksowych strategii, komunikacji i technologii digital, ze szczególnym wykorzystaniem kanału eCommerce  (Global eCommerce Centre of Excellence w sieci Saatchi & Saatchi).  Największy bezpośredni Klient IS to P&G, którego agencja obsługuje na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • Bogate doświadczenie w realizacji projektów reklamowych typu wydawniczego (katalogi, magazyny, broszury, znak, print, opakowanie), poparte interesującym portfolio
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zdobywane w agencji reklamowej
  • Głębokie zrozumienie i szacunek dla zasad typograficznych :)
  • Perfekcyjna znajomość programów InDesign, Illustrator, Photoshop
  • Nieomylne wyczucie proporcji i dobre oko do szczegółów
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą z teamem
  • Umiejętność współpracy z Klientem
  • Otwartość, komunikatywność
  • Umiejętność budowania kompromisów
  • Czerpanie radości z projektowania i umiejętność proponowania kreatywnych rozwiązań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie wysokiej jakości projektów graficznych typu wydawniczego + opakowania, dla czołowych klientów agencji
  • Współpraca z Art Directorami, Fotografami i Digital Graphic Designerami na poziomie kreacji i egzekucji materiałów wydawniczych

OFERUJEMY:

  • Perspektywy rozwoju zawodowego w renomowanej i nieustannie rozwijającej się Agencji pod okiem najwyższej klasy Designerów
  • Pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole pełnym wyrazistych osobowości
  • Możliwość realizowania unikatowych projektów dla najciekawszych Klientów
  • Kreatywną i inspirującą atmosferę pracy
  • Swobodną wymianę myśli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych przez Publicis Communications (MSLGROUP sp. z o. o., ul. Domaniewska 42, 02-672 Warszawa; Publicis sp. z o. o., ul. Wołoska 9 A, 02-583 Warszawa; Publicis Lion sp. z o.o., ul. Wołoska 9 A, 02-583 Warszawa; Publicis DWL sp. z o. o., ul. Wołoska 9 A, 02-583 Warszawa; INTERACTIVE SOLUTIONS sp. z o. o., ul. Mazowiecka 38, 60-623 Poznań; Saatchi & Saatchi Poland sp. z o. o., ul. Domaniewska 42, 02-672 Warszawa; Leo Burnett sp. z o. o., ul. Wołoska 9 A, 02-583 Warszawa; G7 sp. z o. o., ul. Wołoska 9, 02-583 Warszawa) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. Wiem, że przysługuje mi prawo do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawienia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy