Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Editorial Designer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    We are currently looking for:

    SENIOR EDITORIAL DESIGNER

    Workplace: Warszawa
    Saatchi & Saatchi IS to zintegrowana agencja reklamowa, łącząca kompetencje full service oraz digital i top new media shop, ze szczególnym wykorzystaniem kanału eCommerce (Global eCommerce Centre of Excellence w sieci Saatchi & Saatchi Worldwide). Jedna z największych agencji kreatywnych w Polsce, nagradzana w kraju i poza granicami.

    Agencja Reklamowa Roku 2017 i 2018 (KTR 2017, Innovation 2017 oraz Effie 2017 i Effie 2018), zdobywca Bronze Lion w Cannes Lions 2016, TOP 3 najbardziej efektywnych Agencji w Polsce (według Effie 2016), Top 2 najbardziej innowacyjnych Agencji w Polsce (Innovation AD 2016), Sukces Roku 2016 (według Magazynu Press), Towar Eksportowy Roku 2016 (według Magazynu MMP).

    WYMAGANIA:

    • Bogate doświadczenie w realizacji projektów reklamowych typu wydawniczego (katalogi, magazyny, broszury, znak, print, opakowanie), poparte portfolio
    • Minimum 3-letnie doświadczenie zdobywane w agencji reklamowej
    • Głębokie zrozumienie i szacunek dla zasad typograficznych
    • Perfekcyjna znajomość programów InDesign, Illustrator, Photoshop
    • Nieomylne wyczucie proporcji i dobre oko do szczegółów
    • Umiejętność dzielenia się wiedzą z teamem
    • Umiejętność współpracy z Klientem
    • Otwartość, komunikatywność
    • Umiejętność budowania kompromisów
    • Czerpanie radości z projektowania i umiejętność proponowania kreatywnych rozwiązań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Tworzenie wysokiej jakości projektów graficznych typu wydawniczego
    • Tworzenie kreacji komercyjnych dla jednego z czołowych klientów agencji
    • Współpraca z Art Directorami, Fotografami i Digital Graphic Designerami na poziomie kreacji i egzekucji materiałów wydawniczych

    OFERUJEMY:

    • Możliwość realizowania unikatowych projektów dla największych Klientów na rynku
    • Międzynarodowe wyzwania
    • Perspektywy rozwoju zawodowego w renomowanej i nieustannie rozwijającej się Agencji
    • Współpracę opartą na bezpośrednim feedbacku, pozwalającym Ci rozwijać się harmonijnie, pokonywać napotkane trudności i zawsze być na bieżąco z postawionymi przed Tobą celami
    • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
    • Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
    • 90 minut tygodniowo na naukę na naszej wewnętrznej platformie e-learningowej
    • Firmowe narzędzie do kierowania rozwojem własnej ścieżki kariery
    • Krótszy dzień pracy w piątki :)

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj/ You can find the information about processing of personal data here