Logo Pracuj.pl

Senior Engagement Specialist

GFT PolskaO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie wymarzonego miejsca pracy na rynku IT
  • Budowanie wspierającej kultury organizacyjnej opartej na wartościach firmy
  • Budowanie otwartego środowiska, w którym każdy temat zasługuje na wysłuchanie i szacunek
  • Wprowadzanie i zarządzanie rozwiązaniami, które będą utrzymywać zaangażowanie pracowników GFT Polska
  • Regularne badanie zaangażowania wewnątrz organizacji w oparciu o dedykowany proces
  • Opracowanie, wdrożenie i przeprowadzanie procesu mierzenia zaangażowania na bazie doświadczenia w podobnych projektach
  • Poszukiwanie i wdrażanie usprawnień
  • Przygotowanie managerów do roli People Managera i zwiększanie ich efektywności w tym zakresie
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za wellbeing w GFT Polska

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku i doświadczenie w prowadzeniu działań wzmacniających zaangażowanie i wellbeing
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów międzyludzkich i budowaniu relacji w organizacji
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wybór benefitów w obrębie pakietu kafeteryjnego (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, dofinansowanie obiadów, dodatkowe ubezpieczenie na życie etc.)
  • Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języków obcych on-line
  • Szkolenia on-line i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery
  • Liczne spotkania firmowe (ponieważ zdrowie naszych pracowników jest naszym priorytetem wszystkie wydarzenia odbywają się aktualnie on-line)
  • Ergonomiczne miejsce pracy z dwoma monitorami (aktualnie możliwość wypożyczenia biurowego krzesła i monitorów do domu)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Senior Engagement Specialist, Katowice