Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Engineer

Neapco Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Praszka

    Praszka, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Zadania:

- Analizowanie i interpretowanie wymagań technicznych Klientów odnośnie nowych komponentów

- Opracowywanie konstrukcji nowych komponentów z uwzględnieniem wymagań funkcjonalności, warunków pracy, obciążeń, aspektów głośności i wibracji (NVH)

- Nadzorowanie testów walidacyjnych komponentów

- Nadzorowanie wprowadzania zmian konstrukcyjnych w istniejących wyrobach

- Uczestnictwo w procesie ofertowania w zakresie przygotowania wstępnej koncepcji konstrukcji

- Ścisła współpraca z Program Managerami, Inżynierami Aplikacji, Inżynierami Procesu, z obszarem Produkcji, Działem Zakupów, Działem Testów itp.

Dodatkowo:

- Rozwijanie inżynierskich systemów IT, między innymi:

- System zarządzania dokumentacją techniczną

- Bazy danych raportów inżynieryjnych

- Narzędzi/systemów służących do harmonogramowania zadań

- Narzędzi/systemów służących do wyliczania konstrukcji nowych wyrobów, standaryzacji, benchmarkingu produktowego, wskaźników KPI (key performance indicators) itp.

- Projektowanie i promowanie nowych rozwiązań zwiększających efektywność standardowych / powtarzalnych procesów i zadań inżynieryjnych

- Nadzorowanie ciągłego rozwoju tych narzędzi/systemów w oparciu o opinie użytkowników

- Tworzenie instrukcji do inżynierskich systemów IT

- Prowadzenie szkoleń oraz warsztatów dla użytkowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne. Preferowane: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, oraz pokrewne

  • Podstawowa wiedza, umiejętności i doświadczenie z zakresu IT

  • Podstawowa znajomość systemów klasy ERP/PLM

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Umiejętność wizualizacji złożonych procesów

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)

  • Samodyscyplina, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

Mile widziane

  • Podstawy programowania w języku SQL lub innych bazujących na bazach danych (np. Power BI, MS Access, MS Excel)

  • Znajomość zagadnień konstrukcyjnych takich jak: obliczenia wytrzymałościowe, dobór materiałów, obliczenia łańcuchów wymiarowych i tolerancji

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego.

  • Orientacja w systemach CAx

  • Doświadczenie w branży Automotive

To oferujemy

  • Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku oraz realnymi perspektywami dalszego rozwoju

  • Możliwość pracy na rzecz projektów dla wielu czołowych producentów na światowym rynku motoryzacyjnym (GM, BMW, VW, Ford itp.)

  • Rozwój - uczestnictwo w szkoleniach

  • Wysoką kulturę pracy i miłą atmosferę

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. bonusy na wakacje i święta, bezpłatna siłownia na terenie zakładu, tanie obiady w stołówce, ubezpieczenia zdrowotne itp)

  • Docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

Neapco Europe Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem komponentów dla branży motoryzacyjnej. Produkujemy półosie napędowe oraz odlewy aluminiowe dla największych marek w branży automotive: BMW, Ford, VW, Opel, Daimler i wielu innych. Możemy się pochwalić ponad 60-cio letnią tradycją oraz dobrą pozycją wśród największych pracodawców w regionie. Zatrudniamy blisko 1000 pracowników. Działamy w Praszce - na styku 3 województw: opolskiego, łódzkiego i śląskiego.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje:

  • Rekrutacja będzie prowadzona jednocześnie wewnętrznie i zewnętrznie

  • Rekrutacja jest objęta Programem Poleceń Pracownicznych

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami