Oferta pracy

Senior Expert - Data Scientist (Product Owner)

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

O projekcie

Podobno na świecie są dwa typy ludzi – Ci, którzy potrafią wnioskować z niekompletnych danych… :) Jeżeli należysz do tych pierwszych, wiążesz swój LOSS z Data Science, potrafisz robić CUDA na GPU, krzycząc "AUC!" nie masz na myśli bólu w kolanie - do tego wiesz, czy Anaconda potrafi zjeść Pythona, a Twój kod (i docstringi!) jest świetną próbką treningową dla NLP, to… jesteś w dobrym miejscu! :)

Twój zakres obowiązków

Kogo szukamy?

Entuzjastę data science z otwartą głową, który połączy umiejętności data science z ze światem biznesu!

Stojące przed Tobą zadania:

• Zbierasz i definiujesz wymagania biznesowe, analizujesz otoczenie biznesowego oraz potrzeby użytkowników końcowych;

• Współpracujesz z interesariuszami oraz przekładasz kontekst technologiczny na biznesowy (i odwrotnie :));

• Zarządzasz backlogiem zespołu, w tym tworzenie oraz priorytetyzacja zadań;

• Komunikujesz interesariuszom postępy w rozwoju produktu i poziomu realizacji celów biznesowych;

• Koordynujesz i wdrażasz projekty dotyczące zaawansowanego wykorzystania danych,

• Wpływasz na kształt środowisk analitycznych,

• Inspirujesz do użycia najnowocześniejszych dostępnych metod i narzędzi,

• Przygotowujesz złożone analizy, wyciągając na tej podstawie wnioski biznesowe,

• Budujesz zaawansowane algorytmy i modele prognostyczne,

• Przekazujesz wiedzę dziedzinową wewnątrz organizacji,

• Koordynujesz prace Data Scientistów.

nie czekaj – aplikuj! Może to miejsce dla Ciebie :)

Nasze wymagania

Z drugiej strony, my liczymy na sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych działań oraz oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne, matematyka, statystyka, ekonometria, fizyka, informatyka lub zbliżone),

• Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze Predictive Analytics, w tym w koordynowaniu i wykonywaniu zaawansowanych analiz oraz modeli,

• Umiejętność oceny pomysłów pod kątem możliwości pozyskania i powiązania danych z różnych źródeł oraz kwestionowania funkcjonujących rozwiązań,

• Łatwość współpracy ze specjalistami różnych dziedzin przy rozwiązywaniu niestandardowych problemów,

• Doświadczenie w prowadzeniu projektów wykorzystujących modelowanie statystyczne i późniejszym ich wdrażaniu na środowiska produkcyjne,

• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji,

• Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

• Szeroka wiedza z zakresu Data Science/Machine Learning w tym:

- wnioskowanie statystyczne,

- modele uczenia nadzorowanego i nienadzorowanego (w tym deeplearning),

- modele redukcji wymiaru,

- analiza szeregów czasowych,

- analiza grafów/sieci,

- text mining/NLP.

• Obeznanie z narzędziami wykorzystywanymi w projektach data science, w tym:

- Python (z ukierunkowaniem na modelowanie i analizę danych),

- SQL,

- Bash,

- GIT/SVN,

- Excel,

- relacyjne i nierelacyjne bazy danych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wykorzystującymi rozproszone przetwarzanie danych:

  • Hadoop (HIVE, Spark),

  • Chmura (Azure/ AWS),

  • Znajomość narzędzi dedykowanych do wizualizacji danych: Splunk, PowerBi, inne

  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów (w tym Agile),

  • Ogólna wiedza w dziedzinach spokrewnionych z bankowością korporacyjną.

To oferujemy

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]