Oferta pracy

Senior Finance Analyst

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SENIOR FINANCE ANALYSTNumer ref.: SPA/BB/MAS
Zakres zadań:

  • przygotowywanie okresowych oraz ad hoc analiz i raportów finansowych na potrzeby Grupy w celu bieżącego wsparcia rentowności projektów,
  • prognozowanie i koordynowanie procesu budżetowego,
  • ścisła współpraca z dyrektorem, managerami zespołów oraz klientami,
  • przygotowywanie, prognozowanie, analizowanie, kontrolowanie realizacji planów finansowych (kosztów produkcji, kosztów uruchamiania procesów sprzedaży, nakładów kapitałowych, działalności inwestycyjnej),
  • inicjowanie rozwiązań poprawiających kondycję finansową firmy i klientów,
    obsługa end2end systemu zarządzania wspieranie jego ulepszania.
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów, inżynierii przemysłowej lub rachunkowości,
  • min 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (inżynieria produkcji, finanse, controlling),
  • znajomość SAP,
  • znajomość j. angielskiego (min. B2),
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne.
  • samodzielność wykonywanej pracy oraz inicjowanie działań,
  • terminowość i dokładność, wielozadaniowość,
  • umiejętność współpracy z innymi działami i rozwiązywania problemów,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Europy (raz w miesiącu lub co kwartał: m.in. Polska, Niemcy, Włochy, Francja).

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracę lub inna, w zależności od preferencji kandydata,
  • wspólnie ustalone wynagrodzenie realne względem budżetu i potrzeb,
  • pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość pracy opartej na partnerskich relacjach, doświadczeniu i kompetencjach,
  • realny wpływ na strategiczne decyzje firmy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (min. prywatna opieka medyczna).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne