Logo Pracuj.pl

Senior Financial Controller - sektor OZE

Michael PageO firmie

20 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest stabilny Inwestor z branży OZE, z Bliskiego Wschodu, posiadający portfolio parędziesięciu projektów w Polsce, który poszukuje osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego (m/k).

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad przygotowaniem rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego
  • Konsolidacja w zakresie polskich spółek grupy kapitałowej przy współpracy z księgowości
  • Raportowanie wg IFRS, raportowanie wg wymogów zagranicznego rynku kapitałowego
  • Modelowanie i analizy finansowe poszczególnych spółek/projektów inwestycyjnych
  • Współtworzenie raportów zarządczych (rekomendacje, podsumowania, odchylenia itp.)
  • Przygotowywanie raportów biznesowych w zakresie finansowym
  • Opracowywanie budżetów, prognoz, planów krótko/długoterminowych oraz kontrola ich realizacji
  • Zarządzanie ryzykiem i kontrola wewnętrzna
  • Analizy operacyjne i komercyjne (wolumen, wartość, moce wytwórcze/zainstalowane itp.)
  • Analizy przychodów, OPEX, CAPEX
  • Aktywny udział w cyklicznych zamknięciach (rezerwy itp.) - 1M, 3M, 1R
  • Udział w sporządzaniu raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne, w tym aukcyjne
  • Raporty / prezentacje wymagane przez banki finansujące (np. raportowanie kowenantów)
  • Kontrola i prognozowanie cash flow
  • Dokumentacja cen transferowych (w oparciu o wypracowane drafty)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność modelowania finansowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość IFRSów
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonus roczny
  • Pakiet medyczny

Benefity

  • kawa / herbata

Aktualne oferty pracodawcy
JN -092022-5770297

Senior Financial Controller - sektor OZE, Warszawa