Oferta pracy

Senior Financial Controller

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z sektora medical devices, która poszukuje osoby na stanowisko Senior Financial Controllera.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za koordynowanie i przygotowywanie budżetów, okresowe raportowanie wyników spółki czy wsparcie Zarządu w realizacji codziennych zadań.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i przygotowywanie budżetów, estymacji, budowa modeli finansowych

  • Okresowe raportowanie wyników spółki zgodnie ze standardami Grupy

  • Analiza odchyleń wyników i ich wyjaśnianie

  • Kalkulacja rezerw i uzgadnianie wybranych sald kont

  • Prezentacja wyników spółki, szacowanych wyników kolejnych okresów oraz komentarz

  • Kontrola poziomu kapitału pracującego, wprowadzanie działań mitygujących, przygotowanie projekcji przepływów pieniężnych

  • Wsparcie Zarządu w realizacji codziennych zadań

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz Grupy

  • Współpraca z audytorami oraz doradcami zewnętrznymi

  • Tworzenie i rozwój narzędzi raportowych i kontrolingowych spółki

  • Kontrola wewnętrzna procesów spółki (internal controls)

  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca w SAP i raportowania w Cognos Controller

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunkowe

  • Certyfikacja CIMA/ACCA będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Dobra znajomość angielskiego poziom min. B2

  • Zaawansowana znajomość SAP

  • Zaawansowana znajomość MS Excel

  • Wysoki poziom zdolności analitycznych i prezentacyjnych, ustalanie priorytetów, umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość w komunikowaniu się

  • Chęć rozwoju i zaangażowanie

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bonus roczny

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Praca w w trybie hybrydowym

  • Benefity

  • kawa / herbata