Oferta pracy

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TypeScript

  • JavaScript

  • ES6

  • Angular

  • RxJS

  • NgRx

  • Nx

  • Protractor

  • Jasmine/Jest

  • Node.js/NestJS

  • Docker

  • Git

  • GraphQL

  • REST

O projekcie

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za rozwój kluczowej części silnika rezerwacji eSky, jakim jest moduł transakcyjny naszego serwisu. Aktualnie pracujemy nad migracją do nowego rozwiązania opartego o framework Angular. Jako członek zespołu pracującego w metodologii Scrum będziesz uczestniczył w pełnym cyklu rozwoju produktu - od kształtowania pomysłów, poprzez ustalenia techniczne i rozwój, kończąc na prezentacji efektów i wdrożeniu do chmury.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie jednego z kluczowych elementów silnika rezerwacji eSky jakim jest moduł transakcyjny.

  • Analiza i przekładanie złożonych procesów biznesowych na kod.

  • Ocena i dobór właściwych technologii i rozwiązań, połączona z umiejętnością merytorycznego uzasadnienia swoich wyborów w skali zespołu.

  • Budowa komponentów UI w bliskiej współpracy z zespołem UX.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w rozwoju aplikacji e-commerce B2C.

  • Wiesz na czym polega współczesny front-end, a pojęcia takie jak atomic design, two-way data binding lub one-way data flow nie stanowią dla Ciebie zagadki.

  • Posiadasz łatwość w przekazywaniu wiedzy i doświadczenia innym.

  • Istotna będzie wiedza jak pracować z kodem w środowiskach innych niż przeglądarka, między innymi Node.js oraz WebView.

  • Cenisz jakość, pisząc testy, utrzymując czysty kod i wdrażając najlepsze wzorce branżowe w projektowaniu architektury oprogramowania.

  • Będziesz promować podejście do rozwoju, zorientowane na wydajność, wybierając najbardziej odpowiednie narzędzia i strategie.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojej wiedzy i doświadczenia - od 12000 do 16000 PLN netto miesięcznie na B2B.

  • Elastyczna i stabilna forma zatrudnienia - B2B lub umowa o pracę.

  • Posiadamy dojrzałe procesy technologiczne,

  • dzięki czemu możesz skupić się na nowych funkcjach. Minimalizujemy utrzymanie dzięki ścisłemu podejściu do testów jednostkowych i E2E. System wdrażania jest zoptymalizowany dzięki kompletnemu procesowi CI/CD, który obsługują dedykowani inżynierowie DevOps i SRE.

  • Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Udział w spotkaniach i konferencjach branżowych, takich jak ngPoland, jsPoland lub Meet.js.

  • Nowoczesne biuro - świetnie wyposażona kuchnia, zaopatrzona w rewelacyjną kawę, a także miejsce do relaksu, w którym doładujesz baterie grając w piłkarzyki, ping ponga lub na konsoli do gier.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy