Oferta pracy

co to?

Senior Front-End Developer (Angular)

Mieszkanie.pl

13 00018 000 netto (+ VAT) / mies.

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 10

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Bootstrap

  • CSS3

  • SASS

  • HTML5

  • REST

Mile widziane

  • Git

  • .NET Core

  • SEO

  • SSR

  • RWD

  • PWA

System operacyjny

O projekcie

Mieszkanie.pl to pierwszy software house specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla branży nieruchomości. Należymy do grupy HRE Investments i zajmujemy się wdrożeniem technologii PropTech dla konsumentów, firm inwestycyjnych, deweloperów oraz biur nieruchomości. Poszukujemy programistów do pracy nad zbudowaniem, a następnie rozwojem systemów do zakupu i zarządzania nieruchomościami. Tworzymy oprogramowanie w środowisku Azure Cloud z wykorzystaniem Blockchain, machine leraning. Projekty greenfield, nowe technologie. Szukamy Fullstack developerów (.NET Core). ze znajomością Angulara.

Od września 2020 działamy jako niewielki software house dla dużego podmiotu z branży nieruchomości. Poszukujemy programistów do pracy nad zbudowaniem, a następnie rozwojem wyszukiwarki nieruchomości, systemów CRM, CMS oraz systemów transakcyjnych. Projekty greenfield, wystartowaliśmy od zera we wrześniu. Szukamy frontendowców (Angular) fullstacków (.NET + Angular).

Tech Stack:

- Angular 10, Angular Material, RxJS, SSR, Bootstrap, tinyMCE, SEO.

- Clean Architecture

- .NET Core 3.1, EF, MediatR, AutoMapper, FluentValidation, Serilog.

- Hangfire, Elastic.

- PostgreSQL.

- hosting na Azure.

- Bitbucket/Jira/Confluence/AzureDevOps.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w zaprojektowaniu architektury frontendowej dla greenfieldowych aplikacji.

  • Współpraca z wewnętrznym zespołem on-site przy projektach rozwijających autorskie rozwiązania, produkty na potrzeby inhouse.

  • Development frontend.

  • Stack: Angular, JavaScript, Typescript, Bootstrap, CSS3, SASS, HTML5, GIT.

  • Wdrożenie rozwiązań RWD, PWA, SEO.

  • Rozwój i utrzymanie wyszukiwarki nieruchomości.

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji wspierającej obsługę transakcji inwestycyjnych.

  • Rozwój i utrzymanie CRM’a.

  • Projekt oraz development systemów na podstawie dostarczonej dokumentacji.

  • Aktywne zaangażowanie w rozbudowę systemów, zmiany i innowacje technologiczne.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-ech lat doświadczenia zawodowego Angular 2+ / HTML / CSS / Javascript / TypeScript / Bootstrap.

  • Doświadczenie przy wdrożeniach rozwiązań RWD.

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Doświadczenie przy SEO i SSR.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • UI designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy manualne

To oferujemy

  • B2B contract: 13000- 18000 zł netto. Zależy od indywidualnego doświadczenia. (urlop wliczony w wynagrodzenie).

  • Projekty - greenfield, 4 webowe aplikacje pisane od zera.

  • Zatrudnienie - bezpośrednie (pracujesz dla nas).

  • Czas trwania – współpraca długofalowa.

  • Lokalizacja w centrum Warszawy, przy Pl. Konstytucji.

  • Praca zdalna - docelowo 2-3 dni w tygodniu.

  • W zespole testerzy, PM.

  • Nieformalna atmosfera pracy.

  • Opieka zdrowotna (Enel-Med).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa techniczna zdalnie - 1h