Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Front-end Developer (Angular)

ONWELO S.A.O firmie

  • Karolkowa 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

ONWELO S.A.

Karolkowa 30

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • HTML5

  • JavaScript

  • Unit Testing

  • OOP

O projekcie

Jesteś entuzjastą technologii webowych? Dołącz do nas! Powiększamy zespół profesjonalistów otwartych na poszerzanie swoich kompetencji, a ciekawe projekty zagwarantują udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań IT z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania, współpracując z doświadczonymi programistami

  • Projektowanie rozwiązania wraz z analitykami i klientami

  • Podnoszenie jakości pracy przez częste przeglądy kodu

  • Omawianie sposobów rozwiązań problemów programistycznych i architektonicznych

  • Realizowanie testów jednostkowych i integracyjnych

  • Uczestniczenie w decyzjach dotyczących doboru technologii do konkretnego zadania

  • Poznawanie i wdrażanie nowych koncepcji programowania oraz nowości architektonicznych

Nasze wymagania

  • Angular (5/5)

  • HTML5 (4/5)

  • JavaScript (4/5)

  • Unit Testing (3/5)

  • OOP (3/5)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne