Oferta pracy

Senior Front-End Developer

"INFO DESIGN"O firmie

Rekrutacja zdalna

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nazywamy się Info Design i od 12 lat wdrażamy rozwiązania usprawniające pracę organizacji. Jako platynowy partner firmy Atlassian, globalnego lidera rozwiązań ALM i DevOps, dostarczamy najnowocześniejsze oprogramowanie i usługi do klientów na całym świecie. Tworzymy oprogramowanie wspierające zespoły na całym świecie, a do grona ich użytkowników zaliczamy m.in. Coca-Cola, FBI, Nokia, Audi, Siemens, Dell, Samsung czy Electronic Arts.

W związku z rozwojem naszego działu rozwoju oprogramowania poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współtworzyła nasz zespół programistów specjalizując się w tworzeniu oprogramowania w warstwie Javascript/Front-End poprzez:

  • projektowanie i tworzenie warstwy wizualnej/klienta przy wykorzystaniu Javascript i współczesnych technologii webowych
  • tworzenie wielowarstwowego i testowalnego oprogramowania (niestety, u innych też musi działać)
  • ciągłe uczenie się nowych koncepcji programistycznych i technologii
  • wsparcie testów i wdrożenia aplikacji
  • udział w projektach startupowych oraz w budowie zaawansowanych systemów IT
  • udział w procesie scrumowym i pracę w kulturze zorientowanej na ludzi i produkty

Wiele kompentencji możesz rozwinąć w naszym zespole. Zakładamy jednak, że jako osoba doświadczona powinieneś/powinnaś mieć:

  • co najmniej 3 lat komercyjnego doświadczenia jako programista front-end z wykorzystaniem Javascript (preferowany Angular lub React)
  • znajomość języka Javascript i powiązanych technologii (Typescript, Flow)
  • pasję i chęci rozwoju w programowaniu i inżynierii programowania, pozytywnego nastawienia do Agile
  • dobrą percepcję kodu stworzonego przez innych, mocnych i słabych stron języka i poszczególnych technologii
  • znajomość popularnych frameworków i wzorców Javascript (Angular 4+, React.js, Vue.js, Redux, React Router, etc.)
  • umiejętność projektowania REST API z wykorzystaniem takich narzędzi jak SwaggerHub, PostMan.
  • poczucie estetyki i znajomość trendów designu aplikacji WWW
  • umiejętności komunikacji i współpracy w zespole
  • znać język angielski w stopniu komunikatywnym

To, co na pewno docenimy, ale nie uważamy za niezbędne od pierwszego dnia to:

  • znajomość rozwiązań Atlassian (np. JIRA, Confluence, Bitbucket)
  • umiejętność programowania w Javie
  • znajomość serwera aplikacyjnego JAVA (np. JBoss, Tomcat)
  • znajomość metodyk z rodziny Agile (np. Scrum).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • kameralne biuro w doskonałej lokalizacji w Warszawie (okolice stacji metra "Racławicka"), jeśli zdecydujesz się na pracę stacjonarną
  • możliwość pracy zdalnej (całkowicie lub częściowo)
  • najwyższej jakości sprzęt (np. MacBook Pro 16)
  • bezpłatny parking rowerowy i samochodowy (w przypadku pracy w Warszawie)
  • dodatkowe świadczenia w tym kartę sportową, "owocowe środy" i imprezy integracyjne
  • możliwość udziału w międzynarodowych konferencjach i warsztatach (np. Las Vegas, Barcelona, Wiedeń) a także udział w międzynarodowych projektach
  • formę zatrudnienia, dostosowaną do Twojej dyspozycyjności
  • koleżeńską atmosferę z dala od "wyścigu szczurów"
  • udział w pracach zespołu nad rozwiązaniami stosowanymi rynku globalnym
  • możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy