Administratorem Twoich danych osobowych będzie Creativestyle Polska sp. z o.o. Ul. Zabłocie 25/L01, 30-701 Kraków, KRS 0000331561, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy KRS, NIP PL6751416000, Kapitał zakładowy 50.000,00 zł wpłacony w całości.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Creativestyle Polska Sp. z o.o.

Senior Front-end Developer (VUE.JS)

Creativestyle Polska Sp. z o.o.O firmie

12 50020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Zabłocie 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Zabłocie 25

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • Vue.js

  • SASS

  • webpack

Mile widziane

  • Angular

  • React

System operacyjny

O projekcie

O NAS:

* Jesteśmy polsko-niemiecką agencją e-commerce

* Pracujemy w Polsce, ale nasi klienci pochodzą z Niemiec

* Tworzymy polsko-niemieckie zespoły projektowe, pracujemy w języku angielskim

* Dostarczamy rozwiązania dla takich klientów jak: Mammut, Vangraaf, Müller czy Gerry Weber

* Nie chodzimy na skróty i nie lubimy bylejakości

* To podejście zapewnia nam pozycję lidera w naszej dziedzinie i przyniosło nam niejedną nagrodę (np. Shop Usability Award 2020)

* Tworzymy niebanalne, wymykające się schematom miejsce pracy i udowadniamy, że po sukces można sięgać bez nadęcia i z dystansem

Twój zakres obowiązków

  • Robimy frontend z użyciem Vue.js dla zaawansowanego systemu e-commerce napisanego w Javie

  • Mamy nowoczesny i dojrzały stack technologiczny (Vue.js, Vuex, Webpack, SCSS, Vagrant, Docker, Jenkins CI) oraz własne dedykowane narzędzia, które ułatwiają nam codzienną pracę

  • Kodujemy głównie nowe ficzery, ale usprawniamy też istniejące i naprawiamy błędy

  • Do komunikacji i przesyłania memów używamy Slacka (do komunikacji z niektórymi klientami również MS Teams), taski ogarniamy w JIRA, a kod trzymamy na Gitlabie / Gerricie

  • Z klientami kontaktujemy się bezpośrednio, lub przez Project Managera

  • Współpracujemy z Back-End Developerami z Niemiec (komunikacja w języku angielskim)

  • Pracujemy w podzespołach nad mniejszymi elementami całości. Każdy podzespół jest autonomiczny i może zmieniać swoje narzędzia pracy

  • Pracujemy w Kanban, ale czerpiemy też ze Scruma

Nasze wymagania

  • Jesteś ogarniętym Front-End Developerem, masz min. 4 lata doświadczenia w programowaniu komercyjnym

  • Masz doświadczenie z Vue.js lub innym frameworkiem JS (np. React/Angular)

  • Wiesz, że frontend to nie tylko programowanie, ale również dobry UX (performance, interakcja)

  • Jesteś programistą z bardzo dobrą znajomością JavaScript (ES6+) i umiejętnością programowania

  • Wiesz, że git to nie tylko pull, commit i push a korzystanie z niego to dla Ciebie czysta przyjemność

  • Code review nie traktujesz jak okazji do roastu innych programistów, tylko jako dobry moment na merytoryczne uwagi

  • Radzisz sobie z rozwiązywaniem problemów kiedy stackoverflow zawodzi i potrafisz tworzyć kod, który wychodzi poza ramy tego, co można znaleźć w tutorialach, dokumentacji i ogólnie przyjętych standardach

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min. B2) i nie masz oporów przed mówieniem

  • Wiesz, że nie każda przeglądarka to Chrome

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • frontend developer
  • tester manualny
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • pair programming

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zgrany i ogarnięty zespół developerów, a jednocześnie entuzjastów Vue.js, od których możesz się uczyć i wymieniać doświadczenia

  • Elastyczny czas pracy z oknem komunikacyjnym 10.00 – 15.00

  • Home office

  • Indywidualny budżet szkoleniowy (3 000 PLN/rok) + kursy językowe

  • MacBook Pro, wszystkie niezbędne peryferia i wielki monitor

  • Medicover + Multisport Plus (siłownia parę kroków od biura)

  • Bardzo liberalne podejście do tego co robimy i dużo zdrowego dystansu

  • W biurach: dofinansowanie lunchu, konsole do gier oraz ligę bilardową w godzinach pracy

  • Wynagrodzenie dla B2B: w przedziale 12 500 - 20 000 PLN netto + VAT, dodatkowo 20 dni płatnego "urlopu"

  • Wynagrodzenie dla umowy o pracę: w przedziale 7 400 - 12 900 PLN netto

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie do lunchu w biurze

  • MacBook Pro

  • parking dla rowerów

  • prysznic w biurze

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie (osobiste lub online)

3

Decyzja (Twoja i nasza)

Dołącz do nas jeśli masz otwartą głowę, myślisz nieszablonowo i chcesz tworzyć soft dobrze, a nie jako tako.

Mamy jeszcze trochę wolnych biurek, czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Praca w dobie covid

  • W aktualnej sytuacji dajemy możliwość pracy z domu i wielu z nas korzysta z tej opcji

  • Decyzję biuro vs. dom każdy podejmuje za siebie

  • W biurach dbamy o bezpieczeństwo

  • Gdy sytuacja się unormuje planujemy, przynajmniej częściowo, wrócić do naszych biur (nadal z opcją pracy zdalnej według potrzeb)