Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Frontend (Angular) Developer

Britenet Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

1. Projekt centralnej bramy do cyfrowych informacji i usług państwa, tworzony we współpracy z całą administracją publiczną. To koncepcja kompleksowego podejścia do potrzeb współczesnego obywatela i przedsiębiorcy. W ramach projektu rozwijana jest platforma publikacji, służąca do publikacji stron administracji rządowej lecz w następnych latach będzie rozwijana jako centralna platforma publikacji treści i e-usług.

2. Projekt ma na celu stworzenie systemowych rozwiązań poprawiających dostępność i jakość danych publicznych oraz zwiększających możliwość ich ponownego wykorzystania.

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych

  • Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych

  • Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi

  • Praca zgodna z metodyką Scrum (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)

  • Wykonywanie code review na pull-requestach

  • Aktywny udział w wewnątrzzespołowej wymianie wiedzy

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu HTML, CSS, JS

  • Znajomość frameworka Angular do budowania aplikacji frontend (Angular 2, Angular 4-5 lub Angular 6-8)

  • Praktyczna znajomość GIT

  • Praktyczna znajomość aktualnych zasad SEO

  • Praktyczna znajomość różnic pomiędzy przeglądarkami desktop i mobile

  • Praktyczna umiejętność pisania szablonów email

  • Praktyczna znajomość web accessibility

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy dla firmy z sektora publicznego.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • architekt
  • tester manualny
  • scrum master
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa z HR

3

Rozmowa techniczna

4

Rozmowa z klientem

Britenet Sp. z o.o.

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 700 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Najlepsze miejsce pracy IT 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019 w Polsce (wg. Computerworld- Kantar). Z powodzeniem realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty w kilkudziesięciu technologiach. Utrzymujemy i dbamy o relacje ze środowiskiem akademickim oraz administracją samorządową. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom wysoki poziom usług i dostęp do innowacyjnych rozwiązań przy jednoczesnym zachowaniu kontroli kosztów. Ponadto dbamy o podnoszenie kompetencji naszych pracowników,którzy biorą aktywny udział w kilkudziesięciu eventach branżowych i konferencjach technologicznych rocznie.

Przewiń do profilu firmy