Oferta pracy

Senior Frontend Developer

Pracuj.pl dla Firm

umowa o pracę
12 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
15 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Docker

  • Linux

  • Vue.js

  • React.js

  • HTML

  • CSS

  • TypeScript

O projekcie

rozwój i utrzymanie panelu klienta dla kampanii reklamowych,

rozwój i utrzymanie panelu klienta dla przesyłek,

rozwój i utrzymanie konfiguratora sklepu,

rozwój i utrzymanie wewnętrznych narzędzi.

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zespołem UX,

  • wprowadzenie nowych funkcjonalności w obszarze panelu klienta/konfiguratora sklepowego lub wewnętrznych narzędzi,

  • implementacja testów jednostkowych pokrywających wytworzony kod,

  • implementacja komunikacji z REST API.

Nasze wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia,

  • zaawansowana znajomość: React, Vue (lub przynajmniej jednej z nich, a drugiej w stopniu dobrym),

  • praktyczna znajomość OOP oraz wzorców projektowych,

  • doświadczenie w programowaniu obiektowym,

  • doświadczenie w testowaniu kodu (jednostkowe/integracyjne) – korzystamy z JEST,

  • praktyczna znajomość HTML5 i CSS, JS, TypeScript, LESS

Mile widziane

  • JEST,

  • Webpack,

  • RxJS.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

To oferujemy

  • system kafeteryjny (w tym m.in.: kartę Multisport, bilety do kina, vouchery do biura podróży),

  • dostęp do platformy eTutor (a także możliwość uczestnictwa w lekcjach online j.angielskiego),

  • ShoperUp! – unikatowy program rozwoju kompetencji wewnątrz organizacji,

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,

  • pracę w płaskiej strukturze,

  • eventy integracyjne,

  • budżet szkoleniowy,

  • strefa chillout, a w niej: biblioteka, piłkarzyki, konsola PS5.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym Klientem jest Shoper - największa platforma do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce. Shoper to nie tylko oprogramowanie, ale również autorski system płatności, usługi do prowadzenia kampanii reklamowych, logistyki oraz szereg dodatkowych integracji, dzięki którym można dowolnie rozwijać sklep internetowy.

Przewiń do profilu firmy