Oferta pracy

Senior Frontend Developer

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

O projekcie

Przyjdź, zbuduj przyszłość z Asseco Data Systems w Polsce.

Nie jesteśmy start-upem, ale nie przeszkadza nam to w elastycznym działaniu. Każdego dnia wprowadzamy innowacje, podnosimy jakość życia mieszkańców i przeprowadzamy transformację cyfrową miast. Nie siedzimy z założonymi rękami i nie patrzymy, jak świat się zmienia - to my go zmieniamy.

Szukamy pełnych pasji i ciekawości ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu Smart City.

Chcesz mieć wpływ na rozwój produktów i proces wytwarzania ich?

Chcesz pracować przy projektach, które ułatwiają codzienne czynności?

Chcesz realizować największe w Polsce wdrożenia nowoczesnych systemów planowania podróży i poboru opłat w mieście?

W takim razie przyjdź i buduj z nami przyszłość!

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oprogramowania portalu zgodnie z definicją analityczną,

  • zarządzanie pracą deweloperów wspierających,

  • implementacja widoków dla warstwy UI,

  • budowanie usług serwerowych na potrzeby front-end,

  • implementacje testów jednostkowych,

  • dbanie o jakość i czystość kodu,

  • weryfikowanie i naprawienie usterek systemu,

  • dbanie o konfigurację serwera aplikacyjnego,

  • definiowanie procesów CI/CD dla wytwarzanych komponentów programistycznych.

  • wspieranie wdrożenia serwera aplikacyjnego w chmurowym środowisku Kubernetes.

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem HTML5, CSS3, JavaScript,

  • praktyczna znajomość języka Python,

  • umiejętność budowania aplikacji RWD,

  • praca w co najmniej dwóch frameworkach: Angular, ReactJS, VueJS,

  • znajomość pracy ze środowiskiem Docker,

  • znajomość Node.JS w zastosowaniach serwerowych,

  • znajomości dobrych praktyk w zakresie organizacji kodu źródłowego i procesu developerskiego,

  • umiejętność bezpiecznego wdrażania aplikacji WWW na różnych środowiskach,

  • praktyczna znajomość budowania aplikacji w Django.

  • wyższe wykształcenie,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie w projektach realizowanych metodą zwinną.

Mile widziane

  • znajomość PostreSQL, Redis,

  • znajomość środowiska Kubernetes,

  • znajomość któregoś z frameworków testowych, takich jak Jasmine, Jest, Mocha, Cypress lub Nightwatch.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku