Oferta pracy

Senior Frontend Developer

Silky Coders sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Git

  • webpack

  • React.js

  • Redux

  • TypeScript

System operacyjny

O projekcie

Control Tower to platforma logistyczna do obsługi łańcucha dostaw towarów, od przekazania zamówień do dostawców, weryfikację wymaganych certyfikatów, poprzez realizację zamówień, booking, obsługę dokumentów zakupowych i przewozowych, kończąc na planie kontenerowym, dostarczeniu towarów do magazynów i ich ocleniu. Jest to autorskie, innowacyjne rozwiązanie wykorzystywane przez LPP - jedną z największych europejskich firm odzieżowych. Z platformy korzysta ponad 2000 użytkowników w kilkunastu krajach świata w różnych strefach czasowych posługujących się różnymi językami. System dynamiczne się rozwija: tworzone są kolejne złożone funkcjonalności, obsługiwane kolejne procesy.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój platformy logistycznej Control Tower

  • Udział w wyborze technologii frontendowych

  • Udział w procesie code review

  • Podział pracy: 85% programowanie, 15% spotkania, nowe zadania 70% vs maintance 30%.

  • Nasz stack technologiczny: JavaScript, TypeScript, React, Redux, Material UI, Jest, React-testing-library, komunikacja REST API

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu stron/aplikacji webowych - min. 4 lata

  • Bardzo dobrze znasz JavaScript

  • Posiadasz praktyczną znajomość ReactJS, Redux

  • Posiadasz praktyczną znajomość GIT

  • Lubisz i chcesz dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami wytwarzania oprogramowania

  • Znasz język polski na poziomie min B2/C1

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy z Material UI

To oferujemy

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań

  • Pracę z własnym produktem-naszymi aplikacjami i systemami

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B w nowej spółce technologicznej LPP - SILKY CODERS

  • Dużą samodzielność działania

  • Pracę na dużej ilości danych, a co za tym idzie doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości

  • Wyzwania, które pozwolą ci rozwinąć swoje umiejętności

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub całkowicie z biura, w zależności od Twoich potrzeb

  • Uczestnictwo w szkoleniach i Hackatonach

  • Kody zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Programy wolontariatu pracowniczego

  • Uczestnictwo w Silky Team - naszej firmowej drużynie sportowej

  • Siłownię dla naszych pracowników

  • Budżet integracyjny

  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców i in.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do opieki medycznej

Etapy rekrutacji
1

1 - wstępna rozmowa telefoniczna

2

2 - rekrutacja zdalna

Silky Coders to polska spółka technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej LPP (właściciela pięciu marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay) tworzona przez ekspertów z branży IT. Realizujemy autorskie projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

Zatrudniamy ponad 600 specjalistów, takich jak: Java Developer, Frontend Developer, PHP Developer, DevOps, Administrator, Tester, Scrum Master, Product Owner, Analityk Biznesowy i Systemowy, Project Manager, Data Engineer, Data Scientist, Business Intelligence Analyst.

Przewiń do profilu firmy