Logo Pracuj.pl

Senior Frontend Developer

Morizon - GratkaO firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • SCSS

  • webpack

  • Git

Mile widziane

  • Twig

  • Vue.js

System operacyjny

O projekcie

Szukamy osoby mającej doświadczenie w użyciu vanilla JavaScript i dowolnego frameworka JS w złożonych aplikacjach skierowanych do dużego grona odbiorców (użytkownicy naszych serwisów generują kilkadziesiąt milionów odsłon miesięcznie). Aplikując do nas powinieneś/powinnaś znać frontendowe techniki optymalizacyjne i potrafić tworzyć czytelny, testowalny i reużywalny kod.

Projekt, nad którym będziesz pracować

·Rozbudowane CI/CD realizujemy korzystając z możliwości GitLab'a - staramy się automatyzować wszystko co się da

·Code review jest codziennym elementem w pracy zespołu

·Używamy Cypressa do implementacji testów automatycznych

·Wdrażamy na produkcję natychmiast, gdy mamy coś fajnego do pokazania. Często jest to kilka wdrożeń jednego dnia

·Piszemy kod JS w ES6+, a stylujemy w BEM

·Nie wspieramy Internet Explorera! :)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności w naszych produktach zgodnie z potrzebami użytkowników i roadmapą
  • Udział w tworzeniu i unowocześnianiu ich architektury
  • Rozwiązywanie bieżących problemów lub potrzeb zgłaszanych przez użytkowników, interesariuszy, BOK lub wykrytych przez nasz system monitoringu
  • Nieustanne szukanie pomysłów co można zrobić jeszcze lepiej!

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w pracę (nie przypadkiem na pierwszym miejscu)
  • Poczucie humoru;)
  • Praktyczna znajomość narzędzi frontendowych (npm, webpack, eslint, prettier, etc.)
  • Znajomość standardów pisania kodu
  • Optymalizacja kodu JS
  • Inicjatywa do poszerzania swojej wiedzy i przedstawiania nowych rozwiązań pozostałym członkom zespołu
  • Umiejętność przekazywania wiedzy innym frontend developerom
  • Gotowość do uczenia się nowych rzeczy
  • HTML5
  • CSS3
  • SCSS

  • Vue.js
  • Twig
  • TypeScript
  • Cypress
  • JSDoc
  • optymalizacją serwisów pod kątem Core Web Vitals
  • Docker
  • Node.js

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

5-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • architekt
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój produktu, oprogramowania, architektury oraz dobór rozwiązań technologicznych
  • Stabilne zatrudnienie - stawiamy na stały, długofalowy rozwój pracowników
  • Rozwój osobisty – udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach - dedykowany budżet szkoleniowy do własnego wykorzystywania
  • Brak "nadgodzin
  • Kontakt ze środowiskiem wszystkich firm i pracowników olbrzymiej grupy Ringier Axel Springer

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Grupa Morizon-Gratka powstała z połączenia pod skrzydłami kluczowego inwestora - grupy Ringier Axel Springer Media AG - dwóch wydawców wiodących serwisów ogłoszeniowych. Z naszych usług i aplikacji korzysta miesięcznie ponad 3,35 mln Polaków.

Grupa Morizon Sp. z o.o. należy do MZN Property S.A., notowanej do niedawna na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych grupie spółek FinTech oraz PropTech, działających na styku nieruchomości, finansów i technologii.

Gratka.pl Sp. z o.o. to wydawca jednego z największych i najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Posiada on bogatą bazę ogłoszeń w kategoriach nieruchomości, motoryzacja, praca oraz oferty drobne: np: zwierzęta, dom i ogród, rolnictwo, usługi i wiele innych.

Posiadamy biura w Warszawie oraz Gdańsku ale możesz z nami współpracować także całkowicie zdalnie.

Senior Frontend Developer, Opole