Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Frontend Developer

Edge One Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • JavaScript

  • React.js

  • Angular

Mile widziane

  • Vue.js

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Do projektu z obszaru procesu zakupowego, realizowanego dla naszego klienta z branży e-commerce, poszukujemy osób, które:

• Chcą być dumne z kodu, który tworzą

• Chętnie przyjmują uwagi i dzielą się wiedzą w trakcie code reviews

• Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników

• Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość: HTML 5/CSS3/JavaScript + React/Angular

  • Znajomość: Vue - nice to have

  • Umiejętność pracy z: Node.js.

  • Znajomość zagadnień: Code review (Bitbucket) CI/CD

  • Umiejętność pracy w metodologii Scrum

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Kurs języka angielskiego

  • Dodatkowe pakiety (karta Multisport)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie