Oferta pracy

Senior Frontend Developer

Morizon - GratkaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • SCSS

  • webpack

  • Git

Mile widziane

  • Twig

  • Vue.js

System operacyjny

O projekcie

Szukamy osoby mającej doświadczenie w użyciu vanilla JavaScript i dowolnego frameworka JS w złożonych aplikacjach skierowanych do dużego grona odbiorców (użytkownicy naszych serwisów generują kilkadziesiąt milionów odsłon miesięcznie). Aplikując do nas powinieneś/powinnaś znać frontendowe techniki optymalizacyjne i potrafić tworzyć czytelny, testowalny i reużywalny kod.

Projekt, nad którym będziesz pracować

·Rozbudowane CI/CD realizujemy korzystając z możliwości GitLab'a - staramy się automatyzować wszystko co się da

·Code review jest codziennym elementem w pracy zespołu

·Używamy Cypressa do implementacji testów automatycznych

·Wdrażamy na produkcję natychmiast, gdy mamy coś fajnego do pokazania. Często jest to kilka wdrożeń jednego dnia

·Piszemy kod JS w ES6+, a stylujemy w BEM

·Nie wspieramy Internet Explorera! :)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności w naszych produktach zgodnie z potrzebami użytkowników i roadmapą

  • Udział w tworzeniu i unowocześnianiu ich architektury

  • Rozwiązywanie bieżących problemów lub potrzeb zgłaszanych przez użytkowników, interesariuszy, BOK lub wykrytych przez nasz system monitoringu

  • Nieustanne szukanie pomysłów co można zrobić jeszcze lepiej!

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w pracę (nie przypadkiem na pierwszym miejscu)

  • Poczucie humoru;)

  • Praktyczna znajomość narzędzi frontendowych (npm, webpack, eslint, prettier, etc.)

  • Znajomość standardów pisania kodu

  • Optymalizacja kodu JS

  • Inicjatywa do poszerzania swojej wiedzy i przedstawiania nowych rozwiązań pozostałym członkom zespołu

  • Umiejętność przekazywania wiedzy innym frontend developerom

  • Gotowość do uczenia się nowych rzeczy

  • HTML5

  • CSS3

  • SCSS

  • Vue.js

  • Twig

  • TypeScript

  • Cypress

  • JSDoc

  • optymalizacją serwisów pod kątem Core Web Vitals

  • Docker

  • Node.js

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • architekt
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój produktu, oprogramowania, architektury oraz dobór rozwiązań technologicznych

  • Stabilne zatrudnienie - stawiamy na stały, długofalowy rozwój pracowników

  • Rozwój osobisty – udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach - dedykowany budżet szkoleniowy do własnego wykorzystywania

  • Brak "nadgodzin

  • Kontakt ze środowiskiem wszystkich firm i pracowników olbrzymiej grupy Ringier Axel Springer

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Morizon - Gratka

Grupa Morizon-Gratka powstała z połączenia pod skrzydłami kluczowego inwestora - grupy Ringier Axel Springer Media AG - dwóch wydawców wiodących serwisów ogłoszeniowych. Z naszych usług i aplikacji korzysta miesięcznie ponad 3,35 mln Polaków.

Grupa Morizon Sp. z o.o. należy do MZN Property S.A., notowanej do niedawna na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych grupie spółek FinTech oraz PropTech, działających na styku nieruchomości, finansów i technologii.

Gratka.pl Sp. z o.o. to wydawca jednego z największych i najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Posiada on bogatą bazę ogłoszeń w kategoriach nieruchomości, motoryzacja, praca oraz oferty drobne: np: zwierzęta, dom i ogród, rolnictwo, usługi i wiele innych.

Posiadamy biura w Warszawie oraz Gdańsku ale możesz z nami współpracować także całkowicie zdalnie.

Przewiń do profilu firmy