Oferta pracy

Senior Frontend Developer (React)

CarrierO firmie

Carrier

Jana Heweliusza 18

Gdańsk

Opis stanowiska:

Będziesz rozwijał(a) topowy produkt, jakim jest OnGuard www.lenel.com/products/onguard firmy Lenel, będący platformą zarządzania bezpieczeństwem integrującą: kontrolę dostępu, monitoring video, systemy antywłamaniowe i przeciwpożarowe.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych oraz rozwijanie istniejących aplikacji używanych do zapewniania bezpieczeństwa
  • Tworzenie innowacyjnego oprogramowania
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i wydajności tworzonych aplikacji oraz wsparcia dla przeglądarek w urządzeniach stacjonarnych i mobilnych (Responsive Web Design)
  • Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu oraz kierownikami projektu
  • Tworzenie czystego, optymalnego i łatwego w utrzymaniu kodu
  • Bliska współpraca z kierownikami projektu oraz innymi członkami międzynarodowego zespołu Scrumowego

Oczekiwania:

  • Znajomość JavaScript poparta około 3-letnim doświadczeniem
  • Znajomość wiodących bibliotek oraz frameworków: React, Redux, RxJS
  • Znajomość HTML i CSS na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość TypeScript
  • Znajomość środowiska Node.js oraz systemu kontroli wersji Git
  • Umiejętność tworzenia responsywnych aplikacji internetowych
  • Rozumienie zagadnień związanych z UI oraz UX
  • Znajomość procesów wytwarzania programowania
  • Dobra znajomość języka angielskiego (nie tylko w celu czytania dokumentacji)

Mile widziane:

  • Znajomość Node.js
  • Znajomość frameworków Angular (2+) i AngularJS
  • Znajomość technologii streamingu wideo przez Internet
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w procesie Scrum

Koniecznie wyślij nam CV jeśli możesz pochwalić się:

  • Doświadczeniem w programowaniu JavaScript (około dwa lata)
  • Znajomością .NET lub node.js
  • Komunikatywnym angielskim
  • Mile widziana jest znajomość technologii chmurowych.

Żeby dobrze Ci się pracowało zadbamy o:

  • Możliwość opatentowania własnego rozwiązania (bonus finansowy)
  • Najlepsze praktyki prowadzenia projektów i programowania
  • 100% dofinansowanie studiów
  • Stały dostęp do profesjonalnych kursów on-line
  • Lekcje języka angielskiego
Elastyczny oraz zdalny czas pracy (w zależności od Twoich potrzeb)
Biuro w samym centrum Gdańska (5 minut od Dworca Głównego)
Prywatną opiekę medyczną w LUX MED
Kartę Multisport
Kartę Lunchową doładowywaną miesięcznie o 266 zł
Plan emerytalny
Uczestnictwo w międzynarodowych projektach związanych z monitoringiem i bezpieczeństwem
Bony świąteczne
Spotkania integracyjne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy