Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end Developer – React

Genome Ltd O firmie

6 00013 000 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie interfejsu użytkownika

  • Implementacja logiki aplikacji w JavaScript

  • Tworzenie nowych funkcji systemu w oparciu o dostarczoną specyfikację

  • Komunikacja z API

  • Tworzenie testów automatycznych i diagnostyka błędów

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

  • Doskonalenie wiedzy i umiejętności programowania

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie programistyczne (frontend)

  • Znajomość j. angielskiego nie jest wymagana – komunikacja w j. polskim

  • Dobra znajomość JavaScript

  • Dobra znajomość CSS3

  • Doświadczenie produkcyjne z testowaniem jednostkowym, kontrolą kodu źródłowego

  • Komunikatywność, dobra praca zespołowa i nastawienie na rozwój osobisty

Mile widziane

  • React Native

  • Typescript

  • Redux

  • ReduxSaga

  • REST

  • Jest, Enzyme

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze w centrum Krakowa

  • Pracę w młodym, bardzo przyjaznym i oferującym wsparcie zespole

  • Udział w ambitnych i innowacyjnych projektach w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie Health IT

  • Metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Możliwość wpływu na wybierane technologie i Interface produktu

  • Elastyczny czas pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • Jasna ścieżka rozwoju

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą tworzącą rozwiązania informatyczne w branży Health IT.

W Genome jedną z najważniejszych wartości jest praca zespołowa. Kreujemy przyjazną atmosferę wzajemnego szacunku i wsparcia. Kultura pracy zespołowej zapisana jest głęboko w DNA naszej firmy, co stanowi o naszej sile, pozwala wysoko mierzyć i rozwijać się w atmosferze zaufania i wysokiej autonomii.

W swoich działaniach stawiamy na dobrze wykonane zadanie. Zależy nam, aby nasi klienci otrzymali dokładnie to, czego oczekują. Chcemy, aby nasze systemy były wykorzystywane przez jak największą liczbę użytkowników i wspierały pozytywną zmianę w Służbie Zdrowia.

Technologie, których używamy

Wymagane

• React.js

• JavaScript

• HTML

• CSS3

• Git