Oferta pracy

ASTEK Polska

umowa o pracę
24 00028 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
33 60039 900 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Angular

  • Redux

  • RxJs

O projekcie

Obecnie do jednego z prowadzonych przez nas procesów poszukujemy osoby na stanowisko Senior Frontend Web Developera.

Osoba, której szukamy, będzie pełniła rolę "Chief Developera" dla zespołu Web-Frontend. Oprócz umiejętności technicznych, bardzo ważna jest w tym przypadku osobowość i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie naszych aplikacji internetowych w oparciu o HTML, CSS i nowoczesne frameworki JavaScript

  • Zarządzanie architekturą oprogramowania aplikacji internetowych

  • Ścisła współpraca z zespołem Backend-Microservices w celu regularnego dostrajania interfejsów REST

  • Pomoc w bieżącym zapewnianiu jakości poprzez wdrażanie testów jednostkowych, wdrażanie przeglądów kodu i współpracę nad zautomatyzowanymi testami end-to-end

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie projektowe/zawodowe w projektowaniu, tworzeniu i utrzymaniu aplikacji internetowych

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript i TypeScript (Angular, Redux, RxJs)

  • Doświadczenie w pracy z SCSS

  • Znajomość lub zrozumienie zagadnień związanych z Responsive Design, Usability i UX

  • Doświadczenie w pracy z metodami zwinnymi (Scrum, Kanban)

  • Umiejętność pracy w zespole i pośredniczenia w podejmowaniu decyzji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • agile
  • scrum
  • kanban

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna (ok. 20 min.)

2

Weryfikacja techniczna prowadzona przez osobę z zespołu

3

Rozmowa podsumowująca z Zarządem

Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT oraz inżynierską. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.

Przewiń do profilu firmy