Oferta pracy

Senior Full-Stack Developer – Team Postpaid

T-MobileO firmie

T-Mobile

Marynarska 12

Warszawa

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

Dołącz do Squadu Business Assurance w Tribe Billing and Revenue Management, który chroni przed ryzykiem utraty przychodów zarówno w wyniku błędów: systemów, procesów jak i nadużyć i przekonaj się, że każdy kolejny dzień może być lepszy z odpowiednim zespołem :)

Obecnie pracujemy nad nowym mikroserwisem w lokalnej chmurze, który docelowo zastąpi systemy legacy oraz pozwoli na rozwój monitorowania w oparciu o nowoczesne rozwiązania BI i inne podejście do analiz danych. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy, eksperymentujemy i próbujemy!

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Projektowanie, rozwijanie, integrowanie, wdrażanie oraz utrzymywanie systemów fraudowych i Revenue Assurance.
  • Przepisywanie istniejących systemów legacy na rozwiązanie w lokalnej chmurze
  • Wdrażanie nowych rozwiązań na środowiska testowe i produkcyjne
  • Praca w samoorganizującym się zespole deweloperskim pracującym zgodnie z frameworkiem Scrum
  • Diagnozowanie i poprawa błędów;
  • Definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych;
  • Współpraca z zespołem oraz przygotowywanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej.

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Minimum 4 lata praktycznego doświadczenia w roli Full-Stack Developer, realizacja projektów dla średnich i dużych przedsiębiorstw;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z mikroserwisami, konteneryzacją, rozwiązaniami chmurowymi;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanymi z relacyjnymi (Oracle DB, PostgreSQL) i nierelacyjnymi (Cassandra, MongoDB) bazami danych;
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript;
  • Znajomość framework-ów: Angular, AngularJS, jQuery, Bootstrap;
  • Znajomość języka programowania Java i framework-ów: J2EE, Spring, SpringBoot;
  • Znajomość WebServices: WSDL, SOAP, REST, JSON oraz przetwarzania XML;
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami obsługi kolejek komunikatów (np. Apache Kafka, RabbitMQ);
  • Znajomość UML i Enterprise Architect;
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i wydajnością systemów webowych;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi: Jenkins, GIT, Maven, Cucumber, Docker, Kubernetes, KIBANA, shell scripts;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

OFERUJEMY:

  • Możliwość
    współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania
    z prywatnej opieki
    medycznej na
    preferencyjnych
    warunkach
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Długofalowa
    współpraca w oparciu
    o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych …

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy