Oferta pracy

  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL Server

  • Oracle

  • ElasticSearch

  • EventStore

  • REST

  • OAuth

  • Git

  • RabbitMQ

  • WebSphere MQ

  • .NET Core

  • .NET Framework

  • ASP.NET WebAPI

  • HTML5

  • CSS

  • WCF

  • WPF

  • Azure

System operacyjny

O projekcie

Jeśli jesteś zainteresowany(a) bardziej tworzeniem narzędzi, niż gotowych rozwiązań, dołącz do nas. Naszym produktem jest unikalna platforma do generowania rozbudowanych rozwiązań klasy Enterprise, wdrażana w dużych organizacjach. Mamy szerokie plany rozwojowe, dlatego poszukujemy zdolnych, samomotywujących się twórców oprogramowania z entuzjastycznym nastawieniem

do wykonywanej pracy. W naszym zespole nie ma rozbudowanej hierarchii. Będziesz bezpośrednio współpracował(a) innymi deweloperami, testerami, wdrożeniowcami i użytkownikami. Wymaga to wielkiej dojrzałości i umiejętności pracy zespołowej.

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie czystego, modularnego kodu, zgodnego z najlepszymi praktykami programistycznymi i obowiązującymi standardami,

  • Rozmawianie na temat potrzeb biznesowych i dobór rozwiązań odpowiednich do problemów,

  • Opracowywanie projektów architektury oprogramowania,

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej/technicznej/użytkowej tworzonych rozwiązań.

Nasze wymagania

Naszą podstawową platformą programistyczną jest .Net z językiem C# oraz TypeScript/JavaScript z frameworkiem Angular. Oprócz tego stosujemy i testujemy też inne technologie (nie jest to lista zamknięta):

• MS SQL Server (T-SQL), Oracle (PL-SQL)

• ElasticSearch, EventStore

• REST, OAuth

• Git

• RabbitMQ, WebSphere MQ

• .NET Core, .NET Framework, ASP.NET WebAPI

• HTML5, CSS

• WCF, WPF

• Azure

Interesują nas kandydaci dobrze rozumiejący programowanie zorientowane obiektowo.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy