Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Full Stack PHP Developer

PIRXON Software Sp. z o.o. (GRUPA PIRXON S.A.)O firmie

  • Trzy Lipy 3
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

PIRXON Software Sp. z o.o. (GRUPA PIRXON S.A.)

Trzy Lipy 3

Gdańsk

PIRXON SA (dawniej SmartMedia Sp. z o.o.) jest grupą spółek, które od 2004 roku dostarczają zaawansowane rozwiązania informatyczne polskim i zagranicznym organizacjom. Do dzisiaj zdobyliśmy uznanie i zaufanie ponad 800 klientów.

W związku ze strategią dalszego rozwoju Spółki Pirxon Software poszukujemy ambitnej osoby do pracy z systemem Smart Reactor. System ten wspiera procesy biznesowe związane z zarządzaniem należnościami (windykacja, ocena ryzyka kredytowego, ubezpieczenia należności, obsługa sądowa). Nasz Smart Reactor integrujemy z największymi systemami ERP (SAP, IFS, Comarch ERP, Navision) oraz serwisami zewnętrznymi (rejestry rządowe, banki, wywiadownie gospodarcze). Naszymi Klientami są m.in. Raben, Grupa Onet, PKP, Atlas, Barlinek i wiele innych. Jeżeli szukasz najlepszej oferty dla Twojego rozwoju zawodowego w branży IT, to zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Wynagrodzenie: UoP 8000 zł brutto, B2B 10 000 pln netto

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (kierunek informatyka lub pokrewne),
  • bardzo dobra umiejętność programowania w PHP 7,
  • biegła znajomość wzorców programistycznych,
  • doświadczenie w pracy z frameworkami Laravel  / Lumen – ewentualnie Symfony,
  • biegła znajomość SQL i relacyjnych baz danych -  preferowana MSSQL,
  • umiejętność praktycznego używania technologii: HTML 5 / CSS 3 / Less, JavaScrpt (jQuery), znajomość Bootstrap’a,
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy przy dużych projektach w w/w obszarach,
  • znajomość angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
  • podstawowe praktyczne umiejętności  w projektowaniu procesów biznesowych,
  • otwartego umysłu,
  • komunikatywności i otwartości na drugiego człowieka.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie rozwiązań technicznych na podstawie wymagań biznesowych,
  • wykonywanie bieżących prac programistycznych w ustalonej technologii,
  • pisanie testów do wytwarzanego kodu,
  • analiza i optymalizacja oraz refaktoryzacja kodu,
  • wsparcie rozwoju pozostałych członków zespołu,
  • stosowanie najlepszych technik i metod pracy związanej z podstawowym zakresem obowiązków,
  • twórcze podejście do rozwoju sposobów organizacji pracy.

Oferujemy:

  • niszowe wyzwania w innowacyjnej i szybko rozwijającej się branży na rynku,
  • przyjazną i nastawioną na człowieka atmosferę w pracy,
  • elastyczne godziny pracy, włączając częściowo pracę zdalną,
  • Kartę Multi Sport Plus (dofinansowana w 50%),
  • Owoce, przekąski, kawa, herbaty, spotkania integracje.

Ogłoszenie archiwalne