Logo Pracuj.pl

14 000–22 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • MSSQL

  • EF

  • .NET Core

  • TeamCity

  • Azure

  • Git

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Mile widziane

  • Vue.js

O projekcie

Od 8 lat inhouse’owo tworzymy i rozwijamy platformę do prowadzenia klinik medycznych. Dzięki naszemu produktowi, placówki medyczne mogą skutecznie obsługiwać pacjentów prowadząc terminarze wizyt, wystawiając dokumentację medyczną, komunikując się z pacjentami, a także tworząc raporty na temat pracy kliniki.

Produkt jest w środowisku webapp.

Szukamy osoby, która będzie chciała przejąć rolę głównego programisty w projekcie i razem z zespołem rozwijać dalej naszą platformę.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych funkcji systemu od frontendu aż po backend w oparciu o projekt graficzny
  • Zdalne wdrożenia do klientów
  • Poprawianie błędów
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonego kodu
  • Kierowanie się najlepszymi standardami kodowania obecnymi na rynku
  • Wykonywanie code reviews
  • Estymacje czasu zadań
  • Refaktoryzacja kodu
  • Dbanie o architekture kodu

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w frontendzie
  • Min. 3 letnie doświadczenie w backendzie .NET/.NET Core
  • Znajomości technologii: HTML, CSS, JS, .NET, MSSQL, EF, TeamCity, Azure, Git
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i dokładność
  • Umiejętności improwizowania w rozwiązywaniu nowych i trudnych sytuacji na bieżąco
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • Znajomość cypress.js
  • Znajomość DevExpress
  • Znajomość Vue.js

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w 8 letnim projekcie z niskim długiem technologicznym
  • Brak rozpraszaczy ze strony zespołu i klientów
  • Pracę w pełni zdalną
  • Udział w podprojektach pisanych w różnych technologiach: React-Native, Angular i Blazor
  • Pracę bez presji czasu
  • Umowa B2B na pełen etat
  • Długotrwałą współpracę
  • Pracę w oryginalnej firmie
  • Pakiet medyczny
  • Niezbędny sprzęt do pracy
  • Luźną, przyjazną atmosferę, brak dresscode
  • Pracę z ludźmi z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • pakiet relokacyjny

Etapy rekrutacji

1

Wypełnienie formularza

2

Rozmowa techniczna

Tworzone przez nas programy informatyczne to nowoczesne aplikacje przeznaczone do prowadzenia gabinetu i przychodni.

Pozwalają na kompleksowe zarządzanie i wykonywanie wszystkich najważniejszych czynności związanych z obsługą pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej.

Senior Fullstack Developer Frontend / .NET, Łódź