Oferta pracy

14 00022 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • MSSQL

  • EF

  • .NET Core

  • TeamCity

  • Azure

  • Git

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Mile widziane

  • Vue.js

O projekcie

Od 8 lat inhouse’owo tworzymy i rozwijamy platformę do prowadzenia klinik medycznych. Dzięki naszemu produktowi, placówki medyczne mogą skutecznie obsługiwać pacjentów prowadząc terminarze wizyt, wystawiając dokumentację medyczną, komunikując się z pacjentami, a także tworząc raporty na temat pracy kliniki.

Produkt jest w środowisku webapp.

Szukamy osoby, która będzie chciała przejąć rolę głównego programisty w projekcie i razem z zespołem rozwijać dalej naszą platformę.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych funkcji systemu od frontendu aż po backend w oparciu o projekt graficzny

  • Zdalne wdrożenia do klientów

  • Poprawianie błędów

  • Dbanie o wysoką jakość tworzonego kodu

  • Kierowanie się najlepszymi standardami kodowania obecnymi na rynku

  • Wykonywanie code reviews

  • Estymacje czasu zadań

  • Refaktoryzacja kodu

  • Dbanie o architekture kodu

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w frontendzie

  • Min. 3 letnie doświadczenie w backendzie .NET/.NET Core

  • Znajomości technologii: HTML, CSS, JS, .NET, MSSQL, EF, TeamCity, Azure, Git

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i dokładność

  • Umiejętności improwizowania w rozwiązywaniu nowych i trudnych sytuacji na bieżąco

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • Znajomość cypress.js

  • Znajomość DevExpress

  • Znajomość Vue.js

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w 8 letnim projekcie z niskim długiem technologicznym

  • Brak rozpraszaczy ze strony zespołu i klientów

  • Pracę w pełni zdalną

  • Udział w podprojektach pisanych w różnych technologiach: React-Native, Angular i Blazor

  • Pracę bez presji czasu

  • Umowa B2B na pełen etat

  • Długotrwałą współpracę

  • Pracę w oryginalnej firmie

  • Pakiet medyczny

  • Niezbędny sprzęt do pracy

  • Luźną, przyjazną atmosferę, brak dresscode

  • Pracę z ludźmi z doświadczeniem na podobnym stanowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • pakiet relokacyjny

Etapy rekrutacji
1

Wypełnienie formularza

2

Rozmowa techniczna

QBUSOFT

Tworzone przez nas programy informatyczne to nowoczesne aplikacje przeznaczone do prowadzenia gabinetu i przychodni.

Pozwalają na kompleksowe zarządzanie i wykonywanie wszystkich najważniejszych czynności związanych z obsługą pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej.

Przewiń do profilu firmy