Logo Pracuj.pl

Senior FullStack Developer (PHP, Angular)

eSky.pl S.A.O firmie

umowa o pracę
11 000–13 400
brutto / mies.
kontrakt B2B
13 000–16 000
netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JavaScript

O projekcie

Lubisz przygotowywać kompletne rozwiązania od backendu po frontend? Chcesz mieć wpływ na rozwiązania projektowane dla naszych użytkowników? W takim razie to wspaniale, bo aktualnie poszukujemy developerów do jednego z naszych zespołów zajmujących rozwojem kluczowych części systemu eSky ułatwiające naszym Klientom na całym świecie wybór najlepszego kierunku podróży. Jako członek zespołu pracującego w Scrum-ie będziesz uczestniczył w pełnym cyklu rozwoju produktu – od kształtowania pomysłów, poprzez ustalenia techniczne i rozwój. Projektujemy nowe rozwiązania w oparciu o REST API oraz GraphQL ułatwiające naszym Klientom na całym świecie wybór najlepszego kierunku podróży. Możesz nauczyć się lub pogłębić wiedzę w zakresie budowania rozwiązań w oparciu o technologie Docker oraz wdrażania klaster Kubernetes w Google Cloud Platform.

Pracując nad rozwojem naszych systemów nabędziesz doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu wysoko dostępnych i wysokowydajnych usług zgodnie z najlepszymi praktykami Site Reliability Engineering promowanymi przez Google

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój kluczowych części systemu eSky odpowiedzialnych za wyszukiwania lotnicze, usługę autocomplete oraz wysyłke wiadomości
  • Przygotowywanie mikroserwisów w PHP/Symfony lub Node.js/NestJS
  • Budowa komponentów UI we współpracy z zespołem UX w oparciu o framework Angular oraz TypeScript.
  • Projektowanie REST API oraz schematów GraphQL
  • Praca z dokumentowymi bazami danych MongoDB oraz ElasticSearch

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka PHP
  • Znajomość języka JavaScript ES6
  • Wiedza w zakresie inżynierii programowania oraz best practices
  • Doświadczenie w przygotowaniu testów jednostkowych, integracyjnych czy e2e
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań

Mile widziane

  • Praktyczne wykorzystanie języka TypesScript
  • Wiedza w zakresie języka C#
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w pracy z Docker’em
  • Znajomość frameworka Symfony, NestJS lub Angular
  • Wiedza w zakresie budowania serwisów w oparciu o Kubernetes

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • – 13000 - 16 000 PLN B2B / 11 000 - 13 400 PLN (brutto) UOP uzależnione od Twojej wiedzy i doświadczenia
  • Elastyczna i stabilna forma zatrudnienia
  • – umowa o pracę lub B2B.
  • Dojrzałe procesy technologiczne
  • – Test Driven Development, Continuous Integration, codzienne wdrożenia pozwalające na obserwowanie efektów pracy
  • Bezpośredni wpływ
  • na kształt rozwiązań oraz bliską współpracę z biznesem
  • Duże możliwości rozwoju
  • – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (np. Machine Learning, Kubernetes)
  • Udział w konferencjach IT
  • – co roku jesteśmy obecni na najważniejszych branżowych konferencjach, nie tylko w Polsce, ale i za granicą (m.in. Google Cloud Next, Dutch PHP, PHPCE, PHPCon, ngPoland, jsPoland)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Stack technologiczny:

  • PHP 7.2+
  • Node.js 12+
  • Symfony 4.4+
  • Express.js
  • NestJS
  • Behat
  • PHPUnit
  • PHP Spec
  • Protractor
  • Jasmine
  • Elasticsearch
  • MongoDB
  • PostgreSQL
  • Redis
  • Memcached
  • RabbitMQ
  • GIt
  • CI/CD
  • Docker
  • Kubernetes
  • Spinnaker

Senior FullStack Developer (PHP, Angular), kujawsko-pomorskie