Oferta pracy

Senior FullStack Developer (PHP, Angular)

eSky.pl S.A.

umowa o pracę
11 00013 400 brutto / mies.
kontrakt B2B
13 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JavaScript

O projekcie

Lubisz przygotowywać kompletne rozwiązania od backendu po frontend? Chcesz mieć wpływ na rozwiązania projektowane dla naszych użytkowników? W takim razie to wspaniale, bo aktualnie poszukujemy developerów do jednego z naszych zespołów zajmujących rozwojem kluczowych części systemu eSky ułatwiające naszym Klientom na całym świecie wybór najlepszego kierunku podróży. Jako członek zespołu pracującego w Scrum-ie będziesz uczestniczył w pełnym cyklu rozwoju produktu – od kształtowania pomysłów, poprzez ustalenia techniczne i rozwój. Projektujemy nowe rozwiązania w oparciu o REST API oraz GraphQL ułatwiające naszym Klientom na całym świecie wybór najlepszego kierunku podróży. Możesz nauczyć się lub pogłębić wiedzę w zakresie budowania rozwiązań w oparciu o technologie Docker oraz wdrażania klaster Kubernetes w Google Cloud Platform.

Pracując nad rozwojem naszych systemów nabędziesz doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu wysoko dostępnych i wysokowydajnych usług zgodnie z najlepszymi praktykami Site Reliability Engineering promowanymi przez Google

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój kluczowych części systemu eSky odpowiedzialnych za wyszukiwania lotnicze, usługę autocomplete oraz wysyłke wiadomości

  • Przygotowywanie mikroserwisów w PHP/Symfony lub Node.js/NestJS

  • Budowa komponentów UI we współpracy z zespołem UX w oparciu o framework Angular oraz TypeScript.

  • Projektowanie REST API oraz schematów GraphQL

  • Praca z dokumentowymi bazami danych MongoDB oraz ElasticSearch

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka PHP

  • Znajomość języka JavaScript ES6

  • Wiedza w zakresie inżynierii programowania oraz best practices

  • Doświadczenie w przygotowaniu testów jednostkowych, integracyjnych czy e2e

  • Chęć podejmowania nowych wyzwań

Mile widziane

  • Praktyczne wykorzystanie języka TypesScript

  • Wiedza w zakresie języka C#

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Doświadczenie w pracy z Docker’em

  • Znajomość frameworka Symfony, NestJS lub Angular

  • Wiedza w zakresie budowania serwisów w oparciu o Kubernetes

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • – 13000 - 16 000 PLN B2B / 11 000 - 13 400 PLN (brutto) UOP uzależnione od Twojej wiedzy i doświadczenia

  • Elastyczna i stabilna forma zatrudnienia

  • – umowa o pracę lub B2B.

  • Dojrzałe procesy technologiczne

  • – Test Driven Development, Continuous Integration, codzienne wdrożenia pozwalające na obserwowanie efektów pracy

  • Bezpośredni wpływ

  • na kształt rozwiązań oraz bliską współpracę z biznesem

  • Duże możliwości rozwoju

  • – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (np. Machine Learning, Kubernetes)

  • Udział w konferencjach IT

  • – co roku jesteśmy obecni na najważniejszych branżowych konferencjach, nie tylko w Polsce, ale i za granicą (m.in. Google Cloud Next, Dutch PHP, PHPCE, PHPCon, ngPoland, jsPoland)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Stack technologiczny:

  • PHP 7.2+

  • Node.js 12+

  • Symfony 4.4+

  • Express.js

  • NestJS

  • Behat

  • PHPUnit

  • PHP Spec

  • Protractor

  • Jasmine

  • Elasticsearch

  • MongoDB

  • PostgreSQL

  • Redis

  • Memcached

  • RabbitMQ

  • GIt

  • CI/CD

  • Docker

  • Kubernetes

  • Spinnaker