Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Fullstack Developer

CPL Jobs .

25 00035 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, tworzącej system operacyjny do zarządzania przepływem pracy, szukamy obecnie Senior Full Stack Developera.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • React.JS, Redux, Node.js, Ruby on Rails, AWS, Elastic Search, Redis, MySQL.

Twój zakres obowiązków

  • Praca z rozwojem produktu, nad kompleksowym projektem i implementacją funkcji - od bazy danych po interfejs użytkownika.

  • Branie pełnej odpowiedzialnosci za całość projektu, biorąc pod uwagę skalowanie, wydajność i UX.

Wymagania pracodawcy

  • Dokładność w tworzeniu kompleksowych funkcji (klient i serwer).

  • Doświadczenie i pasja w budowaniu aplikacji internetowej od podstaw.

  • Współpraca z zespołem, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość w relacjach międzyludzkich.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Organizacja pracy

Sposób pracy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer

Pracodawca oferuje

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Bonus roczny i podwyższone koszty uzyskania przychodu.

  • Akcje pracownicze.

  • Praca zdalna w trakcie pandemii i hybrydowa po pandemii.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

CPL Jobs .

Cpl is a global provider of innovative recruitment solutions and an expert in talent acquisition and development. We help the greatest talents to develop their careers and enable leading companies on the Polish and European market to find the best professionals. Thanks to the international network of offices, we offer our candidates access to work on projects around the world. We recruit in a wide range of industries and functions: Information Technology, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance.

Work The Future!

Przewiń do profilu firmy