Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior fullstack Developer

PICKPACK S.A.

16 00023 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój naszej platformy z rynku kurierskiego

  • Dbanie o skalowalność, dostępność i wydajność systemu

  • Budowanie nowoczesnego frontend aplikacji

  • Dbanie o jakość napisanego kodu i implementowanych rozwiązań

  • Wsparcie techniczne dla biznesu

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w pisaniu backendu i frontu aplikacji,

  • Bardzo dobra znajomość PHP

  • Bardzo dobra znajomość framework-u Vue.js

  • Doświadczenie w pracy z Zend / Laminas framework

  • Wiedza na temat dobrych praktyk, znajomości wzorców projektowych

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość REST API,

  • Komunikatywności i umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość języka angielskiego – na poziomie dokumentacji technicznej

  • Znajomość Dockera,

  • Znajomość Kubernetes,

  • Doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisową,

  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych.

O nas

PickPack jest spółką technologiczną funkcjonującą w branży kurierskiej, która wyspecjalizowała się w dostawach tzw. “ostatniej mili”, czyli ostatniego fragmentu dostawy, do klienta końcowego e-commerce. Oferując przesyłki dostarczane tego samego dnia (same day delivery) lub następnego (next day delivery) w największych polskich miastach. Przez ostatnie lata stale rozwijaliśmy autorską technologię, która optymalizuje i automatyzuje pracę kuriera w ten sposób, aby przesyłki były dostarczane w sposób jaki oczekuje klient bez ingerencji kuriera lub koordynatora.