Oferta pracy

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Curie-Skłodowskiej 12

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • Redux

  • Node.js

  • JavaScript

  • Git

Mile widziane

  • AWS

  • Python

  • GrapfQL

  • Cassandra

  • Elasticsearch

System operacyjny

O projekcie

Ring Publishing (http://ringpublishing.com) to kompleksowa platforma wydawnicza dla cyfrowych mediów wspierająca marki medialne online oraz w druku. Dzięki automatyzacji dostarcza innowacyjnych rozwiązań w dwunastu krajach na całym świecie.

W ramach rozwoju Ring Publishing szukamy Senior Engineera, który dołączy do zespołu rozwijającego obszar Content Services Platform (https://ringpublishing.com/product/brand-ring/website-framework/8m0kkt0), będącego kluczowym elementem całego rozwiązania.

Poszukujemy osoby, która posiada praktyczne umiejętności w tworzeniu aplikacji pracujących w środowisku rozproszonym, potrafi zadbać o wysokie standardy dostępności oraz zna zagadnienia skalowania architektury. Opieramy się o technologie takie jak Node.js, React wykorzystując do tego zwinne podejście Scrum’owe. Korzystamy z publicznej chmury AWS.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój autorskiego, nowoczesnego i złożonego architektonicznie systemu

  • Zapewnianie ciągłej niezawodności i wysokiej dostępności platformy

  • Skalowanie architektury do nowych potrzeb (na dziś ok. 50 000 req/min)

  • Śledzenie trendów technologicznych i biznesowych oraz identyfikowanie i zarządzanie czynnikami ryzyka związanymi z przyjętą architekturą i technologią

  • Uczestniczenie w procesie rewizji tworzonego kodu, wdrażania oraz utrzymania produktu zgodnie z kulturą DevOps

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra umiejętność programowania w JavaScript (React + Redux)

  • Dobra znajomość Node.js oraz wzorców projektowych

  • Kreatywne myślenie, zaangażowanie i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów technicznych i biznesowych

  • Otwartość na poznawanie nowych technologii i podejmowanie wyzwań

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość i zrozumienie zasad działania usług Amazon Web Services (Keyspaces, SQS, S3, Dynamo)

  • Znajomość technologii takich jak: Cassandra, ElasticSearch, Graphql, PostgreSQL, Python

Podział czasu pracy
60%

Nowe funkcjonalności

10%

Korygowanie błędów

15%

Wsparcie klienta

10%

Tworzenie dokumentacji

5%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • product owner
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego dzięki tworzeniu produktu Ring Publishing dla międzynarodowych firm z branży medialnej i technologicznej (m.in. Onet.pl, Newsweek, Forbes, Blic.rs, Blikk.hu)

  • Możliwość poszerzania horyzontów poprzez poznawanie nowych technologii i zastosowanie ich w dużej skali

  • Udział w ciekawych projektach informatycznych wpływających na przyszłość firmy i jej 40 milionów użytkowników

  • Świetną atmosferę w pracy z doświadczonym i zgranym zespołem specjalistów

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Możliwość 100% pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • no blame culture

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy