Oferta pracy

  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Krucza 16/22

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • Angular

  • Material

  • RxJs

  • PostgreSQL

  • MsSQL

  • DDD

  • RabbitMQ

  • HMTL Canvas

Mile widziane

  • Xamarin.Native

  • Docker

  • Kubernetes

  • DevOps

  • CI/CD

  • Java

  • C++

Twój zakres obowiązków

  • Do pracy nad rozwojem nowego systemu chmurowego z branży Digital Signage (multimedialne/interaktywne reklamy w tradycyjnym commerce) poszukujemy specjalistów .NET.

Nasze wymagania

  • NET

  • Angular 12, Material, RxJs

  • Entity Framework

  • PostgreSQL lub MsSQL jeśli chętnie poznasz prace z pgsql

  • DDD

  • Microservices

  • RabbitMQ

  • HTML Canvas

  • Material Design & Glassmorphism UI

  • Responsive Web Design

  • Doświadczenie z .NET w kontekście programów nie webowych (Windows service, daemons, console apps)

  • Android development poprzez Xamarin.Native

  • Podstawowa wiedza z zakresu Java/Android pozwalająca na wykonywanie małych zadań

  • gRPC

  • Networking

  • Znajomość konceptów programowania wielowątkowego i asynchronicznego.

  • Docker i Kubernetes

  • DevOps i doświadczenie z CI/CD (preferowany Azure DevOps)

  • Skryptowanie/automatyzacja procesów z użyciem jakiegokolwiek języka (np. Python)

  • Doświadczenie z innymi językami (głównie Java, C++)

  • Doświadczenie z multimedialnymi bibliotekami i frameworkami takimi jak OpenGL/WebGL/DirectX, libvlc, libffmpeg, OpenCV etc.

  • Wiedza na temat standardów kodowania/dekodowania obrazów/wideo, streamingu etc.

To oferujemy

  • Doświadczony zespół chętny do wymiany wiedzy

  • Brak tworzenia typowej aplikacji CRUD

  • Otwarte możliwości rozwoju kariery

  • Pracę w nowych technologiach (tak, nie boimy się używać nowinek :-)

  • Pracę zdalną lub z biura, nie boimy się trybu hybrydowego

  • Wielki fun z możliwości budowania lepszego jutra :-)!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Proces rekrutacji

  • Po akceptacji CV zaproszenie na rozmowę (dla kandydatów z Warszawy preferowany interview on-site, ale możliwość spotkania remote)

  • Rozmowa rekrutacyjna przewidziana jest na max 1.5h w ramach której prowadzimy luźna rozmowę, prezentujemy projekt i przedstawiamy nasze oczekiwania oraz konkretnie kogo i do czego potrzebujemy,

  • rozmawiamy o doświadczeniach kandydata aby zrozumieć jak pasuje do naszego projektu. Podczas tej rozmowy przeprowadzamy również quiz wiedzy w formie pytań otwartych.

  • Ogólnie C# i programowanie, Clean Code, praktyczne tematy związane z tematami które wymagamy lub są pożądane. Nie bawimy się w sprawdzanie algorytmiki czy rozwiązywania problemów grafowych w sesjach live coding ;)

Od 20 lat dostarczamy nowatorskie technologie dla średnich i dużych przedsiębiorstw z głównych sektorów gospodarki.

Do nowego zespołu programistycznego poszukujemy wyjątkowej osobowości, które swoim entuzjazmem, wiedzą popartą doświadczeniem będzie wspierać rozwój nowej platformy do zarządzania multimediami oraz urządzeniami IoT.

Dasoft jest częścią grupy Euro-Holding, który należy do jednego z największych holdingów na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy