Oferta pracy

Senior Fund Accountant

Grafton Recruitment

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dla naszego klienta, prestiżowej instytucji finansowej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby dołączyć do międzynarodowego zespołu na stanowisku księgowego funduszy inwestycyjnych.

  • W związku z dynamicznym rozwojem departamentu tworzymy nowy zespół, więc dołączając do niego teraz będziesz mieć niepowtarzalną okazję budować nową strukturę i zintegrować się z kolegami z zespołu jak nigdy wcześniej!

  • Twoje obowiązki:

  • księgowanie transakcji w systemie

  • kontrola wydatków funduszu i zdarzeń korporacyjnych

  • rekoncyliacje kont, transakcji i pozycji

  • wyliczanie NAV (Net Asset Value)

  • wyliczanie obrotu portfelem, opłat, stopy wzrostu

  • współpraca z zarządzających funduszami i aktywami

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobry angielski (B2)

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w księgowości funduszy lub w operacjach finansowych na funduszach (np. na stanowisku NAV Analyst)

  • zainteresowanie i wiedza dotycząca instrumentów finansowych i rynków kapitałowych

  • dobry Excel

  • Benefity

  • możliwość pracy hybrydowej

  • opieka medyczna

  • dofinansowanie na kursy językowe

  • karta Multisport

  • dofinansowanie do posiłków

  • możliwośc brania udziału w różnorodnych wewnętrznych inicjatywach (np. sportowych i związanych z robotyką)

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Przewiń do profilu firmy