Senior GCP DevOps Engineer

Be in iT

160,00200,00 netto (+ VAT) / godz.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Terraform

  • Kubernetes

  • CloudRun

  • Docker

Mile widziane

  • Google Cloud Platform

  • AWS

O projekcie

Branża operatorów usług telewizyjnych, medialnych i internetowych.

Stack to między innymi: Google Cloud Platform (GCP), CI/CD, Kubernetes, Cloud Run, Terraform, VPC, publiczne API, Docker, języki skryptowe, IaC.

Współpraca z około 10-osobowym zespołem.

Twój zakres obowiązków

  • Długofalowa współpraca z jedną z największych polskich firm z branży operatorów usług telewizyjnych, medialnych i internetowych, przy rozwoju i unowocześnianiu IT w organizacji.

  • Udział we wdrażaniu usług chmurowych w firmie (Google Cloud Platform), koncepcji DevOps, CI/CD oraz aktualizowania softów o nowe rozwiązania. Obecnie etap tworzenia HLD.

  • Zarządzanie infrastrukturą cloud'ową zgodnie z zasadami IaC.

  • Konfiguracja - wspólnie z Developerami - pipeline'ów CI/CD.

  • Budowanie monitoringu i telemetrii.

  • Prace nad rozwiązaniami wspierającymi skalowalność aplikacji.

  • Współpraca z managerami nad tematami związanymi z budżetowaniem i planowaniem inwestycji.

  • Możliwość proponowania własnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w IT, w tym co najmniej 2/3-letnie doświadczenie jako DevOps Engineer lub Site Reliability Engineer.

  • Umiejętność zarządzania infrastrukturą za pomocą Terraform oraz uruchamiania automatyzacji w CI/CD.

  • Umiejętność konfigurowania klastrów w Kubernetesie i Cloud Run, celem łatwego wdrażania i skalowania komponentów apki i podłączania ich do Cloud SQL.

  • Umiejętność bezpiecznego wystawiania publicznego API oraz konfiguracji sieci VPC - łączenie się z on-premami oraz siecią.

  • Umiejętność przygotowywania obrazów Docker'owych.

  • Doświadczenie w konfiguracji monitoringu.

  • Gotowość do startu ASAP - maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca.

  • Doświadczenie w chmurze GCP i/lub AWS.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • ~10 osób

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Długofalowa współpraca z wynagrodzeniem w przedziale 160-200 PLN net/godz. + VAT B2B.

  • Wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, dla osób bez takiego doświadczenia.

  • Sprawny i szybki proces rekrutacyjny - jedno spotkanie techniczne z klientem, około godziny/półtorej (online).

  • Sprzęt po stronie klienta.

  • Elastyczne godziny startu.

  • Współpraca w pełni zdalna.

  • Współfinansowane benefity - prywatna opieka medyczna, karta Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Jedno spotkanie techniczne online z klientem (1-1,5h)

Be in iT

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Senior GCP DevOps Engineer.

Przewiń do profilu firmy